Translt Extension

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Pichalsi
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19. Marca 2006, 22:34
Kontaktovať užívateľa:

Translt Extension

Príspevok od užívateľa Pichalsi » 20. Marca 2006, 19:05

Som tu poprvyraz tak ma plz ospravedlnte ak toto pisem do zlej casti diskusie, ale zda sa mi ze do ostatnych nikto nechodi ...

Spravil som jednu taku jednoduchu extension co preklada anglicke slova do slovenciny, povodne som sa len chcel naucit ako sa robia extension ale potom ma napadlo ze by to mohlo byt aj trocha uzitocne... Slova su zo slovnika slovnik.zoznam.sk aj ked to asi nebol dobri napad al lepsi nemam no tak mohol by sa aspon niekto obetovat a stiahnut to informacie su na http://pichalsi.kgb.cz/. Aspon skusit resp. nejaky postreh co nefunguje a tak. Ak mate nejaky dobry realizovatelny napad na nieco mohol by som to skusit...

Povodne som to chcel pridat aj sem ale neviem ake pripony su povolene zip rar xpi nic no neviem napiste

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 20. Marca 2006, 19:28

ehm, to rozsirenie na tej stranke nejde stiahnut, mas tam nejaku chybu, pravdepodobne si to zle uploadol na server. Takysto by si tam mohol pridat vacsi screenshot, nech je to vidiet poriadne.

Pichalsi
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19. Marca 2006, 22:34
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pichalsi » 20. Marca 2006, 20:11

no uz by to malo ist, ono tam moc ani nie je co vidiet jedine co to robi je to ze to tam dole prida policko a s tym sa robi vsetko moc sa mi s user interface nechcelo hrat

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 20. Marca 2006, 20:14

Stiahnutie OK, inštalácia OK, po reštarte Fx funguje. No teda, naozaj blahoželám - si prvý živý Slovák, s ktorým mám tú česť, že urobil rozšírenie (ak nerátam to Depeche Mode, to som už videl).
Jasné, chápem - je to prvý pokus, ukazuje to len jeden význam prekladu, nemá to Možnosti, nedá sa to vypnúť a zapnúť, ale funguje to.
Len je rozhádzaná diakritika v Správcovi rozšírení (viď obrázok).
Páči sa mi to - už len ten elán pre takú vec.
admin SME.sk

Pichalsi
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19. Marca 2006, 22:34
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pichalsi » 20. Marca 2006, 20:19

noo thx, no tak to som vazne poteseny lol ,ze prvy slovak
diakritika, tak este sa na to pozriem bud ju zrusim alebo ak sa podari tak to spravim... moznosti by bolo vela myslim ze zoznam slovnik preklada aj ine jazyky... problem je skor tom ze je to uplne zavisle na tom zoznam slovniku ked ho zmenia tak to prestane fungovat

Spikee
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 4. Októbra 2005, 20:32
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Spikee » 20. Marca 2006, 21:23

Slovaksoft >> väčšina rozšírení už je v iných jazykoch a tak pre nás toho už veľa nezostalo :-)

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 21. Marca 2006, 14:29

Pichalsi napísal:noo thx, no tak to som vazne poteseny lol ,ze prvy slovak
diakritika, tak este sa na to pozriem bud ju zrusim alebo ak sa podari tak to spravim... moznosti by bolo vela myslim ze zoznam slovnik preklada aj ine jazyky... problem je skor tom ze je to uplne zavisle na tom zoznam slovniku ked ho zmenia tak to prestane fungovat
No, si jeden z prvých ale aj tak gratulujem. Pokiaľ sa ti to podarí vyvíjať aj ďalej a bude to na slušnej úrovni, môžeme ho uverejniť aj na stránkach Mozilla.sk.

Tá diakritika je problém kódovania, zrejme nemáš nastavené UTF8..
:ilovefirefox:

Pichalsi
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19. Marca 2006, 22:34
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pichalsi » 21. Marca 2006, 17:03

jasne prave predchvilou som to spravil chcelo by to spravit aby sa to aktualizovalo ale o tom nemam ani sajnu tak asi najskor pridam ostatne jazyky potom to sem poslem znovu

Edit: dal som tam preklad sj->aj a about dialog, opravil diakritiku

Zamknuté