Firefox nestahuje spravne subory

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Kronko
návštevník
návštevník
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 20. Augusta 2007, 17:43

Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa Kronko » 31. Augusta 2010, 15:31

V poslednej dobe mi FF nestiahne vecsie subory uplne cele ale skonci o trochu skor. Pri archivoch a hlavne viac partovych je to dost velky problem nakolko mi potom hlasy chybu CRC. Najprv som myslel ze stahujem chybne subory alebo cosik ine ale ked som skusal rovnaky subor stahovat cez FF a Chrome tak v chrome bol vacsi a rozbalil sa v pohode zatial co v FF nie. Niekedy mi aj 700mb subor ukonci ako 300 mb a tvari sa ze vsetko je v poriadku.

muskie

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa muskie » 31. Augusta 2010, 22:21

Tak isto to spravil FF aj mne. Sťahoval som Aviru, ktorá má cca 40MB,,možno trošku viac a ono sa to sťahovanie zastavilo na 3,5MB...ta som ho/ju musel stiahnuť cez Operu. Skúsil som Aviru stiahnuť znova cez FF a opäť sa to zastavilo na cca 4MB...netuším v čom je chyba. A v núdzovom tom onom režime, som to neskúšal..

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa Krylias » 4. Septembra 2010, 03:43

Sťahovať veliké súbory cez browser ? :roll:
Na také sťahovanie predsa slúžia rôzne download manažére - odporúčam FreeRapid-0.83u1
http://wordrider.net/freerapid/download.html
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa Krylias » 4. Septembra 2010, 03:47

muskie napísal:Tak isto to spravil FF aj mne. Sťahoval som Aviru, ktorá má cca 40MB,,možno trošku viac a ono sa to sťahovanie zastavilo na 3,5MB...ta som ho/ju musel stiahnuť cez Operu. Skúsil som Aviru stiahnuť znova cez FF a opäť sa to zastavilo na cca 4MB...netuším v čom je chyba. A v núdzovom tom onom režime, som to neskúšal..
Aké doplnky máš vo FF?
Vypni všetky a vyskúšaj potom ( Spusti FF v núdzovom režime cez ponuku "Štart" )
Takisto vypni aj antivírovy program ( ak máš - teraz už asi Aviru ) - potom aj iný ochranný SW (Antispyware ak má real ochranu) a takisto aj firewall.
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

muskie

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa muskie » 8. Septembra 2010, 12:43

mam tam "tisic deväťstopäťsto doplnkov" :D:D z ktorych mam 3/4 zakazanych...zapnute mam iba: Adblock Plus, Cooliris, Personas, Speed Dial a Unhide Passwords..hej, vypol som všetko, aj aviru aj windows defender, a tak isto...a firewall na windowse xp je zrejme jedno či je zapnuty abo vypnuty,,bo aj tak neochráni moj pc pred všelijakymi haraburdami z netu :D

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa Krylias » 8. Septembra 2010, 13:11

A robi Ti to aj v nudzovom rezime firefoxu ? Ponuka Start - Vsetky programy - FF (nudzovy rezim )
Vyskusaj tak stiahnut.
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

muskie

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa muskie » 9. Septembra 2010, 12:58

NE, v tom nudzovom režime to nerobilo..ale pochybujem, že to bude chyba dajakych mojich tych doplnkov,,pred par dňami všetko s nimi šlo jak po masle, a potom to prišlo, a stiahlo asi 2% z celeho suboru :D
:ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa Mazarik » 9. Septembra 2010, 16:07

Takze je to chyba nejakeho doplnku. Zakazte vsetky a postupne ich povolujte, az zistite, ktory to sposobuje. Zakazy a povolenia doplnkov prekladajte restartmi Firefoxu.

muskie

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa muskie » 9. Septembra 2010, 17:13

No ja viem, že po každom zákaze i odinštalovania doplnku, treba reštartnuť FF.. ale jak som už napisal, predtym to išlo normalne s tymi doplnkami, ktore som napisal už..(viď vyššie). a tentoraz sa to zastavilo len na pár MB..nevadi, už to znova ide normál.

Kronko
návštevník
návštevník
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 20. Augusta 2007, 17:43

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa Kronko » 11. Septembra 2010, 14:18

Krylias napísal:Sťahovať veliké súbory cez browser ? :roll:
Na také sťahovanie predsa slúžia rôzne download manažére - odporúčam FreeRapid-0.83u1
http://wordrider.net/freerapid/download.html
Robilo to bez ohladu na to v com som stahoval. Ale odstranil som TuneUp Utilities a zmenil firewall aj antivirus a zatial to ide v pohode.

muskie

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa muskie » 13. Septembra 2010, 00:08

Zmenil osm tiež antivirak aj firewall...a sem-tam mi to znova spraví..kašlem na to. už...

ico.h
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19. Novembra 2010, 23:04

Re: Firefox nestahuje spravne subory

Príspevok od užívateľa ico.h » 19. Novembra 2010, 23:12

pri stahovani lubovolneho suboru z ff mi neda na vyber: stiahnut alebo otvorit. hned sa ma opyta kam to ulozit(tak to mam nastavene v moznostiach). proste ja nechcem kazdy subor mat ulozeny, chcem si ho len pozriet.

Napísať odpoveď