problem s VPN

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
flemo

problem s VPN

Príspevok od užívateľa flemo » 1. Apríla 2006, 21:45

Pouzivam FIrefox 1.5.0.1 vo Win XP, DSL internet cez bezny router. Vo win XP mam vytvorene pripojenie do prace cez VPN. Pri prezerani niektorych stranok mi firefox vyvolava dialog pripojenia do VPN, myslim ze je to v pripade, ked sa na stranke nachadza odkaz na neexistujuci objekt/stranku. Vie mi niekto poradit, ako sa tejto zbytocnej aktivity zbavit?

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 1. Apríla 2006, 23:42

flemo: skusal si najst novsiu verziu VPN klienta alebo preinstalovat stavajuceho klienta?

flemo

Príspevok od užívateľa flemo » 2. Apríla 2006, 10:30

Sorry, nenapisal som to celkom presne.

Nie je to ziaden specialny VPN klient, standard WinXP VPN klient, mam to zaradene medzi sietove pripojenia. Pouzivam to obcasne, ked sa potrebujem pripojit do prace. Vo WinXP mam zaupnuty automaticky update, takze zrejme mam tie najnovsie vydobytky.
Zda sa mi, ze chyba vo firefoxe, ktory v pripade neexistujuceho odkazu sa skusa pouzit toto pripojenie. Ine prehliadace to nerobia.
Velmi rad by som niekde vo firefoxe zakazal skusanie inych spojeni, ale nenasiel som ziadne miesto, kde by sa to dalo.

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 2. Apríla 2006, 12:12

vyskusaj ist do ovladacich panelov vo Windows > Moznosti Internetu > Pripojenie > a u VPN zaskrtnut volbu Nikdy nevytacat pripojenie

flemo

Príspevok od užívateľa flemo » 2. Apríla 2006, 12:23

Vdaka, myslim, ze pomohlo

Užívateľov profilový obrázok
andreios
návštevník
návštevník
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 20. Marca 2005, 23:57
Bydlisko: krásne Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa andreios » 10. Apríla 2006, 15:04

Mal som podobný problém, keď som bol pripojený na LANke a Mozilla nevedela natiahnuť nejakú časť stránky, automaticky sa chcela pripájať cez dial-up. Zabralo presne to, čo poradil Daniel_Medo.
andreios
www.grkat.net - nová adresa

Zamknuté