prosim o radu

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
maciak
návštevník
návštevník
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 3. Apríla 2006, 11:11
Bydlisko: Topoľčany

prosim o radu

Príspevok od užívateľa maciak » 3. Apríla 2006, 11:29

dobry den, som novy uzivatel FF, predtym som pouzival maxthon a s tym suvisi aj moja prosba o radu. chcel by som ostat na zalozke ktoru si prave pozeram aj ked si kliknem na nejaky odkaz na danej stranke, alebo si napisem novu adresu do adresoveho riadka, ono ma to vzdy prepne na zalozku kde sa mi prave otvara adresa, alebo odkaz. Proste si chcem naotvarat viac stranok z jednej stranky, ale aby sa mi nacitavali na pozadi. Da sa to?? Mam uz stiahnute rozsirenie - tabmixplus, tabbrowserpreferences a nejde mi to tam nastavit. Vopred dakujem za radu.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 3. Apríla 2006, 12:18

Otváraj odkazy stredným tlačidlom myši (kolieskom), budú sa otvárať na ďalších kartách na pozadí. Takto to funguje už v základnom nastavení Firefoxu.
Ostatné možnosti si môžeš doinštalovať rozšírením, napríklad ja používam rozšírenie Tabbrowser Preferences, rozšíri vo Firefoxe ponuku Nástroje > Možnosti > Karty.
admin SME.sk

maciak
návštevník
návštevník
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 3. Apríla 2006, 11:11
Bydlisko: Topoľčany

otvaranie kariet na pozadi

Príspevok od užívateľa maciak » 3. Apríla 2006, 12:35

skusil som to, aj tak sa mi to nedeje na pozadi, ale ma prepnwe na novootvaranu kartu, co mam zle nastavene??

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 3. Apríla 2006, 12:41

Asi máš v nastavení Možnosti > Karty označenú položku Vybrať karty otvorené z odkazov (to znamená preniesť kartu do popredia).
admin SME.sk

maciak
návštevník
návštevník
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 3. Apríla 2006, 11:11
Bydlisko: Topoľčany

otvaranie kariet na pozadi

Príspevok od užívateľa maciak » 3. Apríla 2006, 12:57

vedel som, ze mam nieco zle nastavene, len som nevedel, kde to hladat!! Velmi pekne dakujem, teraz som spokojny a na maxthon mozem zabudnut, Dik!!! :D

Zamknuté