ff synch je uplne zle

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Ranas
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 19:28

ff synch je uplne zle

Príspevok od užívateľa Ranas » 10. Júla 2011, 00:43

zase som sa tesil ze nieco dobre ale vobec to nefunguje jak cely ff
ako som to ja pochopil. uz nemusim pouzivat ff backup - aj ten je nahovno, teda ze synch spravi presnu kopiu mojho ff na druhom pocitaci ak mu to zadam. dal som setko a nezosynchronizvoal hesla iba zalozky a neviem co este
je to uplne nahovno
cim dalej je ff horsi a horsi

kto este skusal ten synch ?

Užívateľov profilový obrázok
Ranas
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 19:28

Re: ff synch je uplne zle

Príspevok od užívateľa Ranas » 10. Júla 2011, 00:57

ani otvorene karty sa mi neobnovili je to uplne zle uz neviem co mam robit
lebo explorer je crap, chrome som pre istotu ani neskusal, opera je velmi kvalitne urobena ale nema pluginy a nema panel zaloziek
tak som odkazany na ff ktory robi naraz 100 autorov a preto je cely taky aky je

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: ff synch je uplne zle

Príspevok od užívateľa Mazarik » 11. Júla 2011, 09:20

Synchronizovali ste 2 prehliadace alebo este aj nejake ine zariadenia?
Sync totiz nema fungovat ako ukladanie stavu pre jeden prehliadac.

vlado.mt
návštevník
návštevník
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 3. Júna 2008, 20:42

Re: ff synch je uplne zle

Príspevok od užívateľa vlado.mt » 18. Novembra 2011, 02:02

Ale taka sluzba by bola pre FF vyhodou keby sa to dalo cez SYNC zalohovat stav FF
citujem s jednej diskusie :
"Opravdu nevidím důvod mořit se s úpravama konfigurace skoro každej měsíc a skoro každej měsíc hledat, kterej že to addon mi zas "nová" verze rozes..ala a kde že se vypíná ta nově přidaná volovina, se kterou se mi prohlížeč špatně používá.
Komu vyhovuje prohlížeč, kterej se o sebe stará sám a kdo si prohlížeč nechce konfigurovat, ten používá už dávno Chrome a je rád. Chromý je na to od začátku dělanej a komu se to líbí, toho firefox chatrným napodobováním téhož těžko přiláká.
Firefox byl donedávna dobře konfigurovatelnej prohlížeč a proto jsem ho měl rád. Abych se ale jako magor patlal s jeho úpravama a ony mi pak vydržely sotva měsíc do další verze to teda děkuju, nechci.
Možností je zatím stále dost. Pořád ještě slušně funguje ff 3.6.22. Většinou stejně dávám přednost opeře. A pokud mi někdy nebudou stačit, tak holt Chrome, ten aspoň to co dělá dělat umí."
Stym nazorom sa myslim ze stotoznuje viac pouzivatelou FF a neberte to ako reklamu na daky iny prehliadac o to mi nejde sam pouzivam FF ale v poslednej dobe vdaka tomu novemu cyklu aktualizacii cim dalej tym castejsie vyuzivam operu,lebo tam si ponastavujem tak ako to mne vyhovuje a nemusim kazdu chvilu nastavovat a riesit problem s nekompatibilnymi doplnkami...
Keby nieco tu je zdroj s ktoreho som citoval http://www.zive.cz/bleskovky/stahnete-s ... comments=1

Napísať odpoveď