Pomoc pri zisteni udajov PROSIM!!!!

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
archer89
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24. Júna 2010, 20:36

Pomoc pri zisteni udajov PROSIM!!!!

Príspevok od užívateľa archer89 » 6. Augusta 2011, 16:45

Caute
mam vacsi problem. Registroval som sa na jednu stranku stavkovej spolocnosti. Jeden den som sa prihlasil v pohode, ale na druhy den to furt vypisovalo ze davam zle heslo. Daval som ho dovtedy kym sa ucet nezablokoval. Na odblokovanie potrebujem mail, ID (nick) a datum narodenia. Kedze davam datum narodenia a stranka to neberie potrebujem od vas poradit.
DA SA ZISTIT NAPRIKLAD Z COOKIES CO BOLO VYPLNENE V REGISTRACNOM FORMULARI ALEBO NIE JE V COOKIES ULOZENE HESLO. PROSIM PORADTE AKO DALEJ.

P.S.: na podporu stranky som pisal a oni to cez mail neriesia, treba zavolat do ANGLICKA a TO JA ROBIT NEBUDEM

DIK

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Pomoc pri zisteni udajov PROSIM!!!!

Príspevok od užívateľa Mazarik » 9. Augusta 2011, 10:36

Toto s Vami maju riesit prave na podpore tej stranky, pretoze tvorcovia stranok si mozu vymysiet rozne sposoby ako naprogramovat prihlasovaciu stranku. Ak mate nastavene ukladanie udajov vo formularoch a stranka nezakazuje taketo ukladanie, tak taketo udaje by sa Vam mali zobrazit ak stlacite sipku nahor vo vyplnovanom policku. Ulozene hesla najdete v nastaveniach->bezpecnost->ulozene hesla a tam si ich mozete nechat aj zobrazit. Obavam sa vsak, ze vam to nepomoze, pretoze Vam zablokovali ucet, takze nakoniec to budete musiet aj tak riesit cez ich podporu, pretoze oni Vam musia odblokovat ucet u nich na serveri.

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc pri zisteni udajov PROSIM!!!!

Príspevok od užívateľa branor » 11. Augusta 2011, 09:10

Este doplnim, ak to na stranke nieje zakazane a pamata si tie udaje vo formularoch ako spominal Mazarik, poradil by som opat otvorit registracny formular a tou sipkou vyvolat ci tam je nejaky udaj zapamatany... tak by sa dali zistit udaje ktore ste tam zadavali o datume narodenia, nick a podobne... samozrejme nakoniec registraciu nepotvrdit a len zavriet okno...
Vedúci prekladov do slovenčiny...

Napísať odpoveď