Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
lukick
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30. Decembra 2011, 13:29

Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa lukick » 30. Decembra 2011, 13:35

Zdravím .. :)) .. tu je moj problem .. stale ked otvorim stranku http://www.youtube.com mi zamrzne cely prehliadac a nejde ho ani vratit dozadu ani zrusit nic musim ho zrusit pomocou CTRL+ALT+DELETE a potom to zapnut znova.. al nrobim mi to len pri stranke youtube.com ale aj ked zapnem neake hry na facebooku tiez tak isto zamrzne a nic nejde robit :)) .. ale ked zapnem slovensku stranku http://www.mojevideo.sk ide mi vsetko normalne mozem pozerat videa a vsetko . Ked zapnem stranku http://www.youtube.com cez napr. explorer ide mi tiez vsetko v normalne ... a ja uz newiem co mam robit :(( prosim pomozte .. ja uz som skusil aj preinstalovat firefox a nic tak prosim vas o vasu pomoc .. ked niekoho nieco napadne prosim poslite mi info. na moj e-mail a ked nie vijadrite sa sem :)) dakujem Vam pekne :(( :))

Mazarik:Zmazal som email. toto je webove forum.

mcroslav12
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 31. Decembra 2011, 16:37

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa mcroslav12 » 31. Decembra 2011, 16:39

Mám presne ten istý problém , aj moji kamaráti majú rovnaký , neviem kde je chyba , Mám firefox odkedy bola jeho prvá verzia a bol som sním vždy nadmieru spokojný tak ma to dosť zaráža keď musím pozerať youtube cez googlechrome a podobne prehliadače ktoré moc nemusím. Dúfam že sa to nejako vyrieši.

lukick
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30. Decembra 2011, 13:29

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa lukick » 1. Januára 2012, 20:56

no je to zle.. dufam aj ja ze sa to neako viriesi ..zatial chodim vsade na youtube .. fb.. a pod. cez operu.. ale rad by som sa vratil k mozille tak dufam ze coskoro to pojde

binhlkma
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 1. Januára 2012, 21:02

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa binhlkma » 1. Januára 2012, 21:14

Mne ide zapnut a zrazu zamrzne a nic. Chiba sa prejavila dnes vcera mi to islo ok a dnes nic a priatelke to roby to iste zamrzne a nic ale cez explorer a operu ide vsetko ok. SKusil som aj preinstalovat firefox ale nepomohlo stale to iste.

eliss
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 2. Januára 2012, 12:28

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa eliss » 2. Januára 2012, 12:43

Problém mám aj ja a ten istý. Trápim sa zo zasuvnymi modulmi atd. a nič. trápim sa cele sviatky. Najhoršie, že mi to zamrzne a musím stále reštartovať PC. Mal som odbery na You tube Brodcast Yourself a nemôžem si na mozille nič prehrať,len pár taktov a zamrzne. Píta si zasuvný modul a ja ho mám nainštalovaný a aj tak to neide. Pomôže odstrániť problem Mozilla Firefox? Na iných prehľadačoch mi to ide bez problémov ale tam nemám uložené záložky. :worthy:

mcroslav12
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 31. Decembra 2011, 16:37

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa mcroslav12 » 2. Januára 2012, 13:42

určite to je nejaká veľká chýba ktorú ma veľa ľudí , mne nezamrzne pc , mam Win 7 Ultimate a stačí ked sa dostanem do správcu uloh a vypnem firefox natvrdo ... Ale už to trvá nejako dlho , chcelo by to nejaké oficiálne vyjadrenie od mozilli.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa Mazarik » 2. Januára 2012, 18:19

Robi Vam to aj v nudzovom rezime Firefoxu(vo Windows dostupne z menu start; pred spustenim musite zavriet vsetky okna Firefoxu)?
Ak pouzivate Firefox 4 a vyssie, tak pocas spustenia zdrzte klavesu Shift alebo z menu pomoc zvolte spustenie Firefoxu so zakazanymi doplnkami.

lukick
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30. Decembra 2011, 13:29

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa lukick » 3. Januára 2012, 14:18

tak to nie.. Mazarik .. napisal si ze pri spusteni mam dat shift a odškrtnut* zvolte spustenie Firefoxu so zakazanymi doplnkami.* .. ale to pritom sa nam vipne aj adobe flesh player.. tak to uz duplom nam nepojdu videa na youtube.com chapes..? :)

durike
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 4. Januára 2012, 02:30

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa durike » 4. Januára 2012, 02:45

Mal som ten istý problém....vyriešil som to tak že som si zalohoval heslá a záložky cez synchronizáciu vo FF a odinštaloval som FF komplet aj s profilom + adobe flash player. Naspäť som nainštaloval FF 9.0.1 obnovil som si heslá a záložky a FF pekne fičí aj videjka (po doinštalovaní flash playeru) a naviac je to opäť svižný prehliadač ako za mládi :) Tak to vyzerá že moj profil bol už pekne zas*atý...:)
A videjka mi prestali ísť z ničoho nič...nepostrehol som žiadnu aktualizáciu ani nič proste mal som verziu 8.0.1...updatol som na 9.0.1 no nepomohlo...
Tak snáď to pomôže aj vám...Good luck :ilovefirefox:

mirecfx
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 3. Apríla 2012, 20:04

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa mirecfx » 3. Apríla 2012, 20:14

Dobrý deň
Prosí o pomoc
chcel som zmazať jedno heslo zo správcu hesiel , a odstránil som všetky, je nejaká cesta späť?
obnova systému nepomohla
ďakujem

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Mám PROBLEM z Mozilla firefox please pomoc

Príspevok od užívateľa Mazarik » 9. Apríla 2012, 12:59

Pokial nemate zalohu hesiel, tak ste o hesla prisli.

Napísať odpoveď