DownThemAll!-prečo?

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Tatu

DownThemAll!-prečo?

Príspevok od užívateľa Tatu » 11. Mája 2006, 12:07

zdravím
včera som si nainštaloval aktualizáciu DownThemAll! 0.9.9.0 a teraz to trochu ľutujem lebo doteraz som na sťahovanie súborov z IT používal položku z výberového okna Turbo dTa čo sa teraz zmenilo na dTaOneClick.
predtým keď som si vybral Turbo dTa tak sami otvorilo sťahovacie okno a začalo sťahovať teraz mi ale vyskočí okno Pridať adresu a ja som ostal paf lebo či som tam zadal niečo alebo nezadal nič alebo zrušil to okno tak mi vypisuje Pozor Skontrolujte správnosť údajov a ďalej sa nedostanem!!
pomôžte mi niekto prosím a chcem sa vás ešte spýtať či to nemôže fungovať ako predtým lebo som bol s tým spokojný bolo to jednoduché
ale teraz je to komplikované už to že musím niečo vyplňovať mi trošku lezie na nervi :roll:
dík
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Tatu

DownThemAll!-prečo?

Príspevok od užívateľa Tatu » 11. Mája 2006, 12:11

a.jpg
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 11. Mája 2006, 18:27

Neporadím ti konkrétne k tomu, ako to funguje, lebo to využívam zriedka, takže presne neviem na čo sa pýtaš. Ale pokiaľ chceš používať staršiu verziu, tak si ju jednoducho nainštaluj, zakáž automatickú aktualizáciu rozšírení a prípadne je ešte možné skryť aktualizáciu rozšírením Hide Update (aby ti "nesvietila" v Správcovi rozšírení).
admin SME.sk

Zamknuté