Zatazenie mozilla firefox

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
BestBorat
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21. Januára 2012, 13:30

Zatazenie mozilla firefox

Príspevok od užívateľa BestBorat » 21. Januára 2012, 13:35

Takze dneska som mal v spravci pisane 560 000kB zatazenie a sekalo mi PC kolisalo mi zatazenie CPU som skusal vseliake verzie firefoxu ani jedno to nezmenilo starsie boli troska lepsie ale tie niesu vyspele :) takze nieco urobte stou zatazou ved Opera co o 100x lepsie ma urobeny vyzor atd. tak Opera ma zataz 180 000kB to je o cca 3x menej ako firefox... takze s firefoxom momentalne koncim kym sa zavada nenapravi lebo to je na zblaznenie este firefox si otvori plugin-container to je plus 90 000kB a potom sa uz neda pracovat na pocitaci :) takze kym to takto bude zatazovat tak to nema zmysel vlastnit firefox... ak by ste nieco chceli nebudem uz sem na forko chodit najdete ma na "" lebo aj tak zabudnem sem link :) len som nahlasil dost zavaznu chybu :)

Mazarik:Email som zmazal.

johny_sk
návštevník
návštevník
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 21:39
Bydlisko: Kosice

Re: Zatazenie mozilla firefox

Príspevok od užívateľa johny_sk » 21. Januára 2012, 21:06

...tak neviem, ja som prave teraz pozeral a zistil som 130 000 kB a to mam furu doplnkov a pluginov.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Zatazenie mozilla firefox

Príspevok od užívateľa Mazarik » 27. Januára 2012, 14:50

Robi Vam to aj v nudzovom rezime Firefoxu(vo Windows dostupne z menu start; pred spustenim musite zavriet vsetky okna Firefoxu)?
Ak pouzivate Firefox 4 a vyssie, tak pocas spustenia zdrzte klavesu Shift alebo z menu pomoc zvolte spustenie Firefoxu so zakazanymi doplnkami.

Napísať odpoveď