Download nanager

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Ivan L.

Download nanager

Príspevok od užívateľa Ivan L. » 1. Decembra 2005, 13:20

Doma pouzivam Firefox 1.0.7 CZ a som s nim spokojny az na jednu vec. Obcas potrebujem stiahnut velky balik napr 4.4 GB DVD s Debianom. Dam stahovat a kedze to trva cca 22 hodin musim to prerusit. A tu je problem akonahle ukoncim firefox a vypnem pocitac dalsi den ked chcem pokracovat, zacne stahovanie zasa od nuly. :(
Opera mi toto nerobi, tam sa da stahovat tak, ze nadviaze na uz den predtym stiahnute. Preco to Firefox ma urobene takto hlupo? Alebo som nieco prehliadol? Viem da sa pouzit nejaky download manager ale preco nie je takato malickost doriesena?

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jacen » 1. Decembra 2005, 15:36

Toto rieši verzia 1.5 a s pomocou Download statusbar je to absolútne super :)

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 1. Decembra 2005, 17:08

no toto verzia 1.5 neriesi pretoze ju mam nainstalovanu a nejde to aj tak, konkretne mam 1.5RC2 CZ, pokial pozastavis stahovanie a vypnes firefox tak pri novom spusteni stahovania sa bude tahat subor odznova

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jacen » 1. Decembra 2005, 17:30

teraz som to skúšal s verziou 1.5 EN + SK jazykový balík + Download statusbar.Dal som sťahovať súbor, prerušil som sťahovanie, zavrel FF, spustil FF a vyskočilo okno či chcem pokračovať v sťahovaní. Dal som pokračovať a začal tam kde skončil

Ivan L.

Stale nefunguje nadvazovanie

Príspevok od užívateľa Ivan L. » 1. Decembra 2005, 19:36

Skusil som doinstalovat 1.5 EN + SK jazykový balík + Download statusbar. Avsak vysledok je stale rovnaky. Pri novom spusteni FF po preruseni downloadu zacne nacitavat znova od zaciatku. Okno či chcem pokračovať v sťahovaní sa mi neobjavuje. Skusal som obidva sposoby ukoncenia (prerusit i ukoncit) ale vysledok bol rovnaky.

Igi

Príspevok od užívateľa Igi » 1. Decembra 2005, 19:36

Najlepšia možnosť je rozšírenie FlashGot + podporovaný download manažér

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 1. Decembra 2005, 19:44

Ivan, na take velke downloady ti silne odporucam pouzivat programy na baze protokolu BitTorrent. Vacsina distribucii Linuxu umoznuje download aj touto metodou, co sa tyka softwaru, odporucam Azureus (multiplatformovy, na baze Java)

Ivan L.

Bittorent

Príspevok od užívateľa Ivan L. » 1. Decembra 2005, 19:48

Azureus pouzivam avsak vadi mi ze cez bittorent ide stahovanie ovela pomalsie. Ak mozem vzdy radsej pouzivam FTP stahovanie.

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 4. Decembra 2005, 14:35

Len pre informáciu: medzi rozšírenia som pridal lokalizovanú verziu Download Statusbaru 0.9.4, ktorá podporuje Firefox 1.5
:ilovefirefox:

metla

Re: Download nanager

Príspevok od užívateľa metla » 6. Decembra 2005, 16:40

Ivan L. napísal:Doma pouzivam Firefox 1.0.7 CZ a som s nim spokojny az na jednu vec. Obcas potrebujem stiahnut velky balik napr 4.4 GB DVD s Debianom. Dam stahovat a kedze to trva cca 22 hodin musim to prerusit. A tu je problem akonahle ukoncim firefox a vypnem pocitac dalsi den ked chcem pokracovat, zacne stahovanie zasa od nuly. :(
Opera mi toto nerobi, tam sa da stahovat tak, ze nadviaze na uz den predtym stiahnute. Preco to Firefox ma urobene takto hlupo? Alebo som nieco prehliadol? Viem da sa pouzit nejaky download manager ale preco nie je takato malickost doriesena?
Flash got + wellget vo WINDOWS .V linuxe Flash got + Kget a nemaš problem

Zamknuté