Blokovanie adresy Mozzilou

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
ozzy
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 1. Februára 2012, 12:33

Blokovanie adresy Mozzilou

Príspevok od užívateľa ozzy » 1. Februára 2012, 13:01

Mam taky problem a neviem si rady.Mam mailovu schranku na www.gmx.at.Posledne 2 dni mi vsak nastala situacia, ze ked otvorim nejaky mail a mam tam aj prilohu (Anhang), napr. obrazok a kliknem nan, tak normalne na dalsom panely mi naskoci ten obrazok,proste sa mi otvori.V mojom pripade sa to vola "gmx Attachmend.." a ma link v konkretnom pripade : https://www.gmxattachments.net/de/cgi/g ... Zyd9Sxl5Yz

Lenze Mozzila tento link odblokuje a naskoci mi automaticky zakladna stranka : www.gmx.at - s vyzvou na prihlasenie.Proste neda sa mi ziadna priloha otvorit.Robi to len vyhradne Mozzila,lebo v I Explorer to ide otvorit bez problemov.Reinstaloval som Mozzilu 2 krat,vratil som PC v bode obnovenia do minuleho tyzdna,ked to este vsetko fungovalo,ale nic nepomaha.Je dost mozne.ale nemusi to tak byt,ze mam v Mozzile nejaky virus? Den predtym som totiz navstivil stranku : www.bazos.sk - a odvtedy to nejde.Pomocou "Super antispyware" som dal PC vycistit,naslo tam 194 podozrivych suborov, ale nic nepomohlo.Proste Firefox 9.0.1. nechce alebo nemoze tu prilohu ( s linkom www.gmxattachnents.net............................. vyssie uvedene) zobrazit.Neviete poradit nahodou niekto?

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: Blokovanie adresy Mozzilou

Príspevok od užívateľa gmandca » 1. Februára 2012, 19:31

Robi Vam to aj pri spusteni Firefoxu v nudzovom rezime? (v starte SHIFT + odkaz na Firefox)

Skuste pozriet nastavenia cookies.
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

Napísať odpoveď