viacriadkova lista zaloziek

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
misho
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 2. Júla 2006, 12:27
Bydlisko: dublin

Príspevok od užívateľa misho » 26. Októbra 2006, 17:27

Mnoo, je to velmo zvlastne ako sa sprava moj FF. Stale mi to neslo, tak som najskor naistaloval FF2 a urobil zalohu s MozBackup. Potom som cely FF odinstaloval a nainstaloval nanovo. Stale to neslo. Len tak som skusil ten subor userChrome skopirovat do

Kód: Vybrať všetko

C:\Program Files\Mozilla Firefox\chrome
a ono to funguje.

Moj profil je ulozeny v

Kód: Vybrať všetko

C:\Documents and Settings\LocalService\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\543hv2j9.default\chrome
ale ked tam skopirujem userChrome nefunguje to, hmm tak neviem.

Ale kazdopadne vdaka za pomoc, uz to funguje, treba mi uz len tie zalozky poriadne 'vytunningovat' :lol:

misho
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 2. Júla 2006, 12:27
Bydlisko: dublin

Príspevok od užívateľa misho » 12. Januára 2007, 17:34

je mozne presunut panel zaloziek vlavo/vpravo/dolu?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 12. Januára 2007, 20:41

Hádam by to išlo rozšírením All-in-One Sidebar.
Aspoň kedysi som to ním skúšal.
admin SME.sk

L_U_M_P
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13. Augusta 2007, 23:24

Príspevok od užívateľa L_U_M_P » 14. Augusta 2007, 13:22

skusal som tu viacriadkovu listu a neslo to, pritom mam nazvy kazdy 3 az 4 znaky, ..a je to onicom ak nemam mat prehladne napisane o aku zalozku ide. Neexistuje nejaky plugin, ktory povoli viac riadkov zaloziek?. Alebo nemoze to niekto naprogramovat, napr. podla tohto navodu na strane 87?

Kód: Vybrať všetko

http://rapidshare.com/files/31654151/Computer_0807_up_by_birko.rar
ja som nieco skusal, ale asi mam niekde chybu, lebo to neslo rozchodit, ka sa niekomu chce na to pozriet, tak moze skusit, treba to len skontrolovat a nasledne vytvorit "jar" a "xpi"...tu je moj pokus:

Kód: Vybrať všetko

http://rapidshare.com/files/48801084/MyToolbar.rar

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 14. Augusta 2007, 13:30

Názvy nemusia mať 3 alebo 4 znaky, môžu byť akokoľvek dlhé. To nie je nikde napísané. Viacriadkový panel sa proste niekedy objaví až vtedy, ak sa upraví aspoň jeden názov (ale nie je povedané akým spôsobom) alebo po obyčajnom presune záložiek medzi sebou.
Rozšírenie na to momentálne naozaj žiadne nepoznám. Ani by som ho nepoužil, keď stačia dva riadky v userChrome.css. Možno ale menej skúsení používatelia to radi privítajú, takže len smelo do toho.
admin SME.sk

L_U_M_P
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13. Augusta 2007, 23:24

Príspevok od užívateľa L_U_M_P » 14. Augusta 2007, 13:40

skusal som vsetko, premenoval som vsetky, presuval som hocijako a neobjavil sa dalsi riadok, mam to prepisane podla navodu vyssie, + som aj nakopiroval do program files ci to nahodou nepojde ako tomu jednemu uzivatelovi a proste nic...:(

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 14. Augusta 2007, 13:50

Zatiaľ vždy, keď sa tu niekto na to pýtal, to bolo vyriešené. Väčšinou bola chyba v postupe alebo sa zabudlo na takú maličkosť, že úprava súboru userChrome.css sa má robiť pri zatvorenom Firefoxe, lebo sa prejaví až po ďalšom spustení. Následné úpravy názvov už sa prejavujú okamžite.
Naposledy to bolo v tejto téme a zhodou okolností sa ma to niekto pýtal aj dnes ráno súkromnou správou a už mu to tiež ide.
Dôležité v tom postupe je: zatvorenie Firefoxu, správny výber umiestnenia súboru (aby nebol náhodou v inom profile), správny názov súboru, kódovanie súboru (UTF-8 ), bezchybnosť kódu v súbore.
admin SME.sk

L_U_M_P
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13. Augusta 2007, 23:24

Príspevok od užívateľa L_U_M_P » 14. Augusta 2007, 14:00

poskusam este a dam vediet,...

L_U_M_P
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13. Augusta 2007, 23:24

Príspevok od užívateľa L_U_M_P » 14. Augusta 2007, 17:06

no takze k veci: skusil som to znovu, sposobom, ze som do mojho existujuceho suboru

Kód: Vybrať všetko

userChrome-example
len dopisal retazec

Kód: Vybrať všetko

/* Multi-row bookmarks toolbar */
#bookmarks-ptf {display:block}
#bookmarks-ptf toolbarseparator {display:inline}
}
bez vynechania riadku, a premenoval na

Kód: Vybrať všetko

userChrome
, predtym som zmazal vsetko a dal som tam cely zdrojak ktory je uvedeny na stranke, neslo.....teraz to ide v pohod, aktualny stav davam do prilohy...este to podoladujem...vdaka
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

QWERTY99
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24. Novembra 2007, 20:52
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa QWERTY99 » 24. Novembra 2007, 20:55

pod windowsom mi to islo v pohode, ale skusal som to pod Ubuntu GG a nejak to nefachalo, stiahol som tento addon http://webdesigns.ms11.net/chromeditp.html a upravil to cezen a uz to funguje :D

existpierre
návštevník
návštevník
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 2. Decembra 2007, 00:58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa existpierre » 3. Decembra 2007, 00:34

QWERTY99 napísal:pod windowsom mi to islo v pohode, ale skusal som to pod Ubuntu GG a nejak to nefachalo, stiahol som tento addon http://webdesigns.ms11.net/chromeditp.html a upravil to cezen a uz to funguje :D
Parada dikes, tiez som GG user a neslo to, vdaka tomuto to ide a konecne tam mozem mat viac zaloziek :P
Ked sa zivot dostane za branu smrti a znici vsetko, co smrt vybudovala, vsetkych vocal trance pohlti a zivotu zazne vecna slava.

existpierre
návštevník
návštevník
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 2. Decembra 2007, 00:58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa existpierre » 4. Decembra 2007, 10:30

QWERTY99: neskusal si to aj na inych temach ako je Human/Glossy? ptz napriklad na DarkIce uz tie riadky nefunguju
Ked sa zivot dostane za branu smrti a znici vsetko, co smrt vybudovala, vsetkych vocal trance pohlti a zivotu zazne vecna slava.

majo.k
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27. Septembra 2008, 00:18

Re: viacriadkova lista zaloziek

Príspevok od užívateľa majo.k » 27. Septembra 2008, 00:55

neviete mi niekto poradiť, ako to ide urobiť pri firefox3?
skúšal som to týmto spôsobom a nič...
neviete, či sa to prípadne nedá špecifikovať aj tak, že si určím, že panel má mať 2 alebo 3 riadky?

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: viacriadkova lista zaloziek

Príspevok od užívateľa Mazarik » 27. Septembra 2008, 09:16

Namiesto stylov v userChrome.css skuste rozsirenie https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6937 ktore by Vam malo zarucit, ze pri prechode na inu verziu budete mat stale viacriadkove zalozky.

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: viacriadkova lista zaloziek

Príspevok od užívateľa Krylias » 27. Septembra 2008, 15:48

Mazarik napísal:Namiesto stylov v userChrome.css skuste rozsirenie https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6937 ktore by Vam malo zarucit, ze pri prechode na inu verziu budete mat stale viacriadkove zalozky.
WAV ! :wink: Vďaka ! Multirow Bookmarks Toolbar 2.7 je super 8)
Funguje vo FF3 bezproblémovo :pivo:
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Zamknuté