HLÁŠKA: Čas pripojenia vypršal

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Ranas
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 19:28

Príspevok od užívateľa Ranas » 23. Júla 2006, 22:19

Invektivy si odpusti. Ked si spravca portalu, mal by si sa spravat naopak. Tychto par postov, co sa na mna "stazujete", uz mohol byt napisany naky navod, postup ako to urobit a bol by pokoj....

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 23. Júla 2006, 22:28

Toto je fórum na podporu produktov od Mozilly, nie o balení súborov do archívov. Keď chceš robiť takéto zásahy, prepokladá sa určitá počítačová zručnosť, už to konečne pochop. Po každom kroku, čo ti SlovakSoft napísal prišiel ďalší, kde si sa nevedel ani pohnúť...

BTW: drzý si začal byť ty ešte v inej téme...
:ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
Ranas
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 19:28

Príspevok od užívateľa Ranas » 23. Júla 2006, 22:38

K tebe? Na to si nepametam, jedine ze by ma niekto provokoval. Ja predsa nemozem za to, ze sme sa nepochopili.... Ja niesom ziadna pc lama alebo co. Toto je jednoducha prkotina, tak preco sa neda napisat postup ako odblokovat ten skarany subor?

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 23. Júla 2006, 22:53

Ranas napísal:K tebe? Na to si nepametam, jedine ze by ma niekto provokoval.
Nepovedal som, že si bol drzý ku mne. A rozhodne tam nik neprovokoval.
Ranas napísal:
Ja predsa nemozem za to, ze sme sa nepochopili.... Ja niesom ziadna pc lama alebo co.
My sme ťa pochopili veľmi dobre. To ty nechceš pochopiť, že keď ti vravíme, aby si to nerobil, chceme ti len dobre.
Ranas napísal:
Toto je jednoducha prkotina, tak preco sa neda napisat postup ako odblokovat ten skarany subor?
Pozri sa, keď je to prkotina, a ty nie si lama ako tvrdíš, tak by si to mal vedieť aj sám.

Napíšem ti, prečo to máš blokované a budeš mať všetko potrebné k tomu, aby si to urobil. Ak ti to nestačí, ešte raz ťa prosím: nerob to.

A vravím ti otvorene, nepíš sem, že sa ti tou úpravou pokazilo to a to a že ti nefunguje to a to....


Teraz k tomu, prečo ti to píše, že máš odstrániť ochranu proti zápisu: Stačí, keď pri úpravách vypneš Firefox.... Už toto bohužiaľ o niečom svedčí...
:ilovefirefox:

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 23. Júla 2006, 23:01

Lol funguje to. Preco ste to nepovedali hned na zaciatku ? Ak ste chceli ziskavat posty, natahovat ma; k beriem. Ved aj vam to raz niekto spocita..
P.S.: ff som nevypol, pretoze ho mam automaticky zapnuty so startom vo win, pracujem s nim cely den.. jednoducho som si to neuvedomil a zabudol som. No a co ?! Stacil by aj 1 private message.... Ale nestalo sa. Preco? To je na zamyslenie..

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 23. Júla 2006, 23:02

Chlapče, toto snáď nemyslíš vážne...
:ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Príspevok od užívateľa Gohom » 24. Júla 2006, 15:22

Anonymous napísal:Lol funguje to. Preco ste to nepovedali hned na zaciatku ? Ak ste chceli ziskavat posty, natahovat ma; k beriem. Ved aj vam to raz niekto spocita..
P.S.: ff som nevypol, pretoze ho mam automaticky zapnuty so startom vo win, pracujem s nim cely den.. jednoducho som si to neuvedomil a zabudol som. No a co ?! Stacil by aj 1 private message.... Ale nestalo sa. Preco? To je na zamyslenie..
Ranas,
sledoval som túto diskusiu so značným zhusením. Nehnevaj sa, ale ty si taká LAMA, že ani nevieš že si LAMA. Chlapci Ti tu radili triviálne (začiatočnícke) veci a ani v tom si sa nevedel pohnúť. Prečo Ti potom vadí text nejakej hlášky, keď ho v princípe zmeníš za nejaký iný text. Myslím si, že ešte budeš musieť veľakrát ťuknúť do klávesnice, aby si na takéto zásahy dorástol. Začínaj od začiatku, aj škola sa chodí od prvej triedy.
Vzdávam hold pánom ADMINOM a ostatným z tohoto fóra, ktorí mali s tebou neskutočnú trpezlivosť.
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Zamknuté