nejdu posielat maily

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
painkiller

nejdu posielat maily

Príspevok od užívateľa painkiller » 14. Septembra 2006, 18:56

Pri odosielani mailov mi vypise pripojene k smtp.azet.sk a po chvili vyskoci okno <b>"Pri odosielaní pošty sa vyskytla chyba:Poštový server zaslal chybnú hlavičku s pozdravom:Cannot connect to SMTP server 62.168.117.195 (62.168.117.195:25), connect error 10060".</b> Niekde som tu cital, ze je to zle nastaveny smtp server, ale vsetko mam nastavene podla azet-u.Kontroloval som to nespocetnekrat, skusal nastavit bezpecne spojenie vsetky 4 moznosti, dokonca ho aj vypnut, ale nic nepomaha. A presne to iste mi robi aj druhy ucet na sezname. Pritom spravy prijimam z obidvoch uctov v pohode. A este mi nejde do hlavy, kde sa zadava heslo pri odosielani sprav. Zevraj vyskoci okno a donho treba zadat heslo, ale mne sa nic take nedeje. Neviem kde je chyba. Skuste pls poradit. Ď

painkiller

Príspevok od užívateľa painkiller » 18. Septembra 2006, 11:24

uz som to vyriesil na CZ foru. "diik vsetkym za pomoc" ..... :roll:

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 18. Septembra 2006, 11:50

Neberte to prosím osobne, ale mám potrebu sa trochu za náš server brániť.
Asi ste to mysleli ironicky, tak chcem len niečo objasniť.
Neodpovedal vám nikto, lebo to nikto nevedel. Napríklad ja ak viem, odpoviem do pár minút, viď tento víkend témy vo Firefoxe. Netreba pripomínať, že zadarmo a vo svojom voľnom čase (sme skupina dobrovoľníkov).
Takýto problém sa tu ešte neriešil. Na českom fóre vám odpovedali, lebo to tam majú vyriešené už 1 až 2 roky. Ani sa nebolo treba pýtať, stačilo hľadať (stačí číslo chyby). Naposledy pred 3 týždňami – takže si to tam ešte niekto pamätal.
Nemá to nič spoločné s tým ako to žije tu a tam (ako ste nás ohovorili).
Takže dúfajme, že nabudúce už budeme znalejší.
admin SME.sk

painkiller

Príspevok od užívateľa painkiller » 18. Septembra 2006, 18:02

ospravedlnujem sa. nemyslel som to ako ste to pochopili. jasne ze som to myslel ironicky. v prvy moment som bol trosku nastvany, ze na CZ fore som to vyriesil za par hodin a tu nie. a z toho aj moja reakcia. samozrejme, ze to tu zije jak na cz. klobuk dolu pred vasou pracou. neznevazujem ju, skor ju ocenujem. ved uz mi tu pomohlo vela prispevkov a rieseni. takze este raz sa ospravedlnujem.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 18. Septembra 2006, 18:09

OK, netreba sa ospravedlňovať – len som objasňoval, prečo sa nik neozval. Inak na tomto fóre vždy niekto vo dne v noci z tímu sedí. Ľudí sem samozrejme toľko ako na CZillu nechodí. Fórum máme oproti nim naozaj tiché. Vyvažujeme to ostatným obsahom servera.
Nabudúce vám hádam pomôžeme.
admin SME.sk

Zamknuté