pošta

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Napísať odpoveď
miro1234
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18. Marca 2012, 12:06

pošta

Príspevok od užívateľa miro1234 » 18. Marca 2012, 12:14

Chcem sa spýtať,dva dni mi nejde odosielať správy ale pošta mi chodí normálne.Vyhadzuje mi nejakú chybu pozrieť nastavenia servera pre odosielanie alebo kontaktovať správcu.Nastavenia sme skontrolovali,vypadajú v poriadku.Ale pýtala som sa známeho,on má tiež Thunderbird a ani on nemôže odosielať emaily.Neviem či máte problém u vás alebo prečo to nejde.Z Azet mi správy poslať išli.Bola by som rada keby ste mi dali nejakú odpoved.

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Re: pošta

Príspevok od užívateľa branor » 18. Marca 2012, 15:26

napiste kde mate e-mailove konto z ktoreho vam nejdu odosielat spravy a nasledne nastavenia SMTP, ktore mate teraz nastavene (heslo nepiste, namiesto mena dajte xxx)
Vedúci prekladov do slovenčiny...

polivka65
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14. Októbra 2015, 15:30

Re: pošta

Príspevok od užívateľa polivka65 » 14. Októbra 2015, 15:46

Mne neodchadza posta cca 10 dni, mam orangemail. Posta sa tvrai ako odoslana, ale k adresarovi nedorazi. Jedine, ked som pripojeny k internetu cez ORANGE pripojenie. Cez inu wifi mi to nefunguje. Poradite?

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: pošta

Príspevok od užívateľa Ansambl » 14. Októbra 2015, 18:00

Mate zlé nastavené SMTP. V nastavení servera si nastavte správne hodnoty SMTP (smtp.orangemail.sk):
- Thunderbird - Nástroje - Nastavenie účtov
a v ľavom okienku úplne dole "Server pre odosielanie pošty SMTP"

Obrázok

=====

Tento problém môže tiež spôsobovať antivírusový program, napr. Avast. Konkrétne u neho je potrebné pridať výnimku, alebo úplne vypnúť kontrolu SMTP.

Napísať odpoveď