dva krat spusteny TB

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
martin77
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11. Januára 2011, 18:51

dva krat spusteny TB

Príspevok od užívateľa martin77 » 27. Novembra 2012, 09:59

Po poslednej aktualizacii TB na verziu 17.0 sa po jeho spusteni otvoria dve okna a vyhlasi chybu "Tento priecinok sa spracuva. Pockajte, kym sa spracovanie skonci". Ked zavriem ktorekolvek z nich, zavru sa obe.
Vymazal som vsetky *.msf z uzivatelskeho profilu. Ked som ho potom spustil, hlaska sa nezobrazila, ale opat bol spusteny dvakrat. Po dalsom restarte vsak bola spat aj chybova hlaska.
Okrem toho updatu (prebehol automaticky) som nerobil ziadne zmeny

Mam Windows XP 64bit
Doplnky: Google Tasks Sync 0.3.1
Lightning 1.9
Provider for Google Calendar 0.18
Stationery 0.7.8
Ale aj po vypnuti vsetkych doplnkov sa to sprava rovnako

Napada niekoho ako to vyriesit? Normalne spravanie novej verzie to dufam nebude.

martin77
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11. Januára 2011, 18:51

Re: dva krat spusteny TB

Príspevok od užívateľa martin77 » 27. Novembra 2012, 10:10

Tak sa ospravedlnujem za tento post. Hned ako som ho odoslal ma napadla este jedna vec (ktorou som riesil iny problem v minulosti) a zabrala.
Takze ak sa to objavi niekomu inemu, skuste vymazat subor session.json z C:\Documents and Settings\uzivatel\Application Data\Thunderbird\Profiles\menoprofilu (pri standardnom nastaveni)
Pravdepodobne som nekorektne zavrel TB ked mal dve otvorene okna a on si to zapamatal, preto tak blbol.

fleco
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 7. Januára 2011, 12:09

Re: dva krat spusteny TB

Príspevok od užívateľa fleco » 29. Novembra 2012, 02:41

ROVNAKÝ PROBLÉM -akurát, že mne sa spúšťal až 3x, vymazanie session.json pomohlo! Ď A K U J E M !!!!

Zamknuté