pomalý rozbeh THUNDERBIRDU v.24

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
lacream
návštevník
návštevník
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 13. Mája 2008, 16:21

pomalý rozbeh THUNDERBIRDU v.24

Príspevok od užívateľa lacream » 25. Septembra 2013, 19:38

Dobry den.Potreboval by som poradit ohladom Thunderbirdu v.24 . Po aktualizacii TH sa mi program pomaly rozbieha. Upresnim to asi takto : Po kliknuti na ploche na ikonu TH mi program nabehne okamzite,no potom sa asi 15-20 sekund nedeje nic az po tej dobe mi zacne stahovat postu a zacne fungovat normale. Prave pocas tej doby necinnosti po starte ,mi pise ,ze program nereaguje a v podstate zamrzol. Tak som TH kompletne odinstaloval REVO uninstalerom,vycistil CCleanerom a urobil som uplne novu instalaciu TH 24. Vsetko sa to zacalo opakovat hned od spustenia TH. Nechapem to,nakolko mi predchadzajuca verzia TH pracovala perfektne rychlo a kvalitne...nemal som absolutne ziadne problemy a pouzivam ho uz roky. Mohli by ste mi prosim vas nejako poradit,kde je asi chyba,alebo tento th 24 sa nejako nepodaril ? Vopred vam velmi pekne dakujem. :worthy:

Užívateľov profilový obrázok
spacirka
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 1. Októbra 2013, 09:05

Re: pomalý rozbeh THUNDERBIRDU v.24

Príspevok od užívateľa spacirka » 1. Októbra 2013, 09:17

... tak tento isty problem mam aj ja.

:worthy:

Užívateľov profilový obrázok
lacream
návštevník
návštevník
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 13. Mája 2008, 16:21

Re: pomalý rozbeh THUNDERBIRDU v.24

Príspevok od užívateľa lacream » 11. Októbra 2013, 17:47

Tak zistil som to,ze jedine pomoze kvalitne odinstalovanie TB a ziadne zalohovanie udajov. Po novej instalacii a novo ulozenych udajov postovych serverov,vsetko slape ako ma. Ked som si urobil zalohu v Mozbackup,tak mi stale ten TB robil pri starte problem. Ked som urobil uplne cistu instalaciu a kazdy postovy ucet urobil znova rucne...tak uz mi tb zacal hned po starte, krasne stahovat postu. Odporucam si opisat nastavenie uctov a potom ich prepisat do noveho TB. v.24.0.1 :idea:

Napísať odpoveď