Nastavenie filtrov

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Napísať odpoveď
vuco
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 7. Decembra 2007, 11:34
Kontaktovať užívateľa:

Nastavenie filtrov

Príspevok od užívateľa vuco » 1. Januára 2014, 02:12

Caute, chcel by som poprosiť o radu ohľadne filtrov sprav. Moja predstava je nasledovná:
sprava ktorá je v "Doručených správach" označím štítkom "Pracovná". Následne sa označená pošta skopíruje do priečinku čo som vytvoril s názvom "Firma" samozrejme stále je tam štítok "pracovný"
po určitom čaše keď v priečinku "Firma" odbavím daný email , dám z neho štítok "Pracovný" preč a aby som ho nemusel hľadať v priečinku "doručená" tak aj tam sa ten email odznacil. Emaily sa nevymažú a ostávajú v oboch priečinkoch.

No moje pokusy skončili pri kopírovaní. Výsledok filtru bol taký že keď sa filter spustil viac krát daný označený email mi skopírovalo do priečinka "Firma" viac krát.
filter:
"štítok" --------> "je" ----> "pracovný"
"kopírovať do" --------> "Firma účet xy@zz.com"
Skúšal som aj addons Remove Duplicate Messages ale toto riešenie sa mi moc nepáči ale pokiaľ to nepôjde inak tak prečo nie.

Samozrejme mam viac emailových účtov a jednotlivé štítky sa budú presúvať do jednotlivých priečinkov aj medzi účtami. To znamená keď na druhom učte "ucet@firma.com" označím email ako pracovný skopíruje ho do priečinku "Firma" na učte "xy@zz.com". Dúfam že som to opísal dosť zrozumiteľne.

Napísať odpoveď