Synchronizácia podadresárov z outlook.com cez IMAP

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
e1.
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18. Januára 2014, 05:07

Synchronizácia podadresárov z outlook.com cez IMAP

Príspevok od užívateľa e1. » 18. Januára 2014, 05:25

Dobrý deň, mám problém s ktorým si neviem rady už niekoľko dní. V jednej malej firme som migroval všetky maily na outlook.com (použitá vlastná doména) a zároveň som nainštaloval na všetky PC Thunderbird a nastavil som na každom prístup cez IMAP, aby na každom PC bola zosynchronizovaná okrem prijatej pošty aj odoslaná a tiež aj ostatné adresáre. Háčik je v tom, že okrem hlavných adresárov ako je doručená pošta, odoslaná pošta a pod., nedokážem Thunderbird donútiť k tomu aby zobrazil aj novo vytvorené podpriečinky. Ak vytvorím priamo cez webové rozhranie outlook.com v doručenej pošte podadresár napr. s názvom test, tak sa mi tento nový adresár v Thunderbird nezobrazí, jednoducho ako keby neexistoval. Ak ho ale vytvorím cez Thunderbird, tak samozrejme cez webové rozhranie ho vidím hneď. Ja ale potrebujem aby to fungovalo obojsmerne, aby v prípade že jeden zamestnanec vytvorí podadresár, druhý ho hneď videl, a opačne. Zároveň budem priamo na serveri (cez webové rozhranie) nastavovať nejaké pravidlá automatického triedenia pošty, a potrebujem aby sa v prípade vytvorenia nového adresára tento každému zobrazil. Na jednom z počítačov je nainštalovaný aj MS Outlook 2013. Po nastavení Exchange ActiveSync (EAS) sa nový adresár zobrazil hneď, takže predpokladám že problém bude niekde v nastaveniach IMAP-u. Prosím poradte, čo robím zle, ako môžem donútiť Thunderbird aby si automaticky sťahoval zo servera aj nové (pod)adresáre? Vďaka.

Zamknuté