Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Napísať odpoveď
pavucek
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31. Mája 2007, 11:00

Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close

Príspevok od užívateľa pavucek » 24. Februára 2017, 07:43

Zdravím Vás, mám Windows 10 a Thunderbird, ktorý používam už niekoľko rokov. Prednedávnom som preinštaloval Windows (čistá nová inštalácia) a od tej doby mi prestal fungovať doplnok Minimize On Start and Close v Thunderbirde, nakoľko sa mi spúšťa Thunderbird po štarte, ale ostane mi otvorený na ploche aj keď mám v doplnku nastavené aby sa po štarte minimalizoval. Všetko mám aktualizované na najnovšie verzie. Neviem, či to ma na svedomí posledná aktualizácia Windows 10, alebo je proste doplnok nekompatibilný. Ďakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close

Príspevok od užívateľa Jacen » 24. Februára 2017, 09:43

podľa vyjadrení v komentároch https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... e/reviews/ je tento doplnok nekompatibilný s aktuálnou verziou TB. Odkazujú na "podobný" doplnok ACMMize https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/ACMMize/, ktorý funguje až po úprave súboru install.rdf

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close

Príspevok od užívateľa Ansambl » 24. Februára 2017, 09:47

Doplnok Minimize On Start and Close je predurčený pre Windows 7 a Thunderbird do verzie 28:

Obrázok

pavucek
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31. Mája 2007, 11:00

Re: Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close

Príspevok od užívateľa pavucek » 24. Februára 2017, 15:13

Ďakujem za odpoveď, takže ten doplnok je už nepoužiteľný a ani ten podobný nie je kompatibilný s najnovšou verziou Thunderbirdu.

pavucek
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31. Mája 2007, 11:00

Re: Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close

Príspevok od užívateľa pavucek » 24. Februára 2017, 15:35

Tak síce neviem prečo to je tak, ale podarilo sa mi to vyriešiť nasledovným spôsobom. V Správcovi úloh som si všimol, že mám thunderbird spustený dvakrát, pričom jeden bol spustený s vplyvom spúšťania nízkym a druhý z vysokým. Ten z nízkym som dal zakázať, reštartoval komp a už je všetko v poriadku. Takže ešte raz ďakujem za ochotu.

Napísať odpoveď