Zabránenie nechcenému doručenej pošte v spame

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Napísať odpoveď
johnnykulik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 3. Januára 2019, 02:16
Kontaktovať užívateľa:

Zabránenie nechcenému doručenej pošte v spame

Príspevok od užívateľa johnnykulik » 26. Augusta 2019, 21:19

Pozdravujem,
Bohužiaľ, v Thunderbirde mi viac chodia pošty od dôrevihozných E-mailov do Spamu, pričom v Thunderbirde musím neustále ručne presunúť do doručenej pošty. Je nejaká možnosť, aby mi vždy chodievali všetky E-maili do doručenej pošty v thunderbirde?
Taktiež mi neustále chodia otravné E-maili s nevhodným obsahom, a thunderbird nie je schopný tieto nevhodné správy blokovať, aj keď je nastavené blokovať nevhodné podvodné správy, ktoré chodia do priečinka spam, jednoducho sa chcem z toho zbaviť, aby mi viac krát nechodili nevhodné správy do priečinka spam. Ide o E-mail spoločnosti Microsot Outlook.
Iné E-maili ako je Gmail mi chodí tak ako má do doručenej pošty.
Ján Kulik

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: Zabránenie nechcenému doručenej pošte v spame

Príspevok od užívateľa Ansambl » 27. Augusta 2019, 07:18

Vytvorte si filter na "dôrevihodné emaily" tak, aby sa neodosielali do spamu. Napr. takýto:

Obrázok

Pre "nevhodné správy ... od spoločnosti Microsot Outlook" si tak isto vytvorte filter. Napr takýto:

Obrázok

- odporúčam však nastaviť do tohoto filtra presnú emailovú adresu.
Osobne si myslím, že bude postačovať zrušiť ich odber. Uspodu emailu je vždy možnosť na zrušenie zasielania takýchto emailov zasielaných od spoločnosti Microsot.

johnnykulik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 3. Januára 2019, 02:16
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zabránenie nechcenému doručenej pošte v spame

Príspevok od užívateľa johnnykulik » 27. Augusta 2019, 09:31

No, skúsim sa s tým pohrať, pretože aj keď sledujem nejaké fórum v mozille, tak príspevky, ktoré mi majú chodiť, mi chodia do spamu, takže musím neustále Thunderbirdu trénovať, ale ako sa mu to nejak nedarí.
Ján Kulik

Napísať odpoveď