Problém s Thunderbird-om

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
peter31

Problém s Thunderbird-om

Príspevok od užívateľa peter31 » 18. Decembra 2005, 21:29

Zdravím, viete mi niekto pomôcť s e-mailovým klientom Mozilla Thunderbidr? Mám Outlook, ale rád by som ho zamenil za Thunderbird, no mám problém, hoci mám stiahnutú verziu 1.0.7 CZ. Nadstavím všetky nastavenia - server, spojenie atď, tak ako mám v Outooku, no keď si chcem vyzdvihnúť poštu tak pýta nejaké heslo. Presná hláška je: "Zadajte heslo pre účet xy@mail.chello.sk" Avšak pri nadstavení nepýtal žiadne heslo. Volal som aj do Chella, prekontrolovali sme, či mám správne zadané nadstavenia, všetko som mal správne, aj tak nevedeli čo s tým. Už ma to štve, stále nič, hľadal som aj na nete, ale nič som nevymyslel. Jediné prístupové heslo, čo som dostal od poskytovateľa netu mi to neberie... Neviem, v čom je problém

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 18. Decembra 2005, 21:56

No jedna sa o pristupove heslo na tvoj postovy ucet...
Ak pristupujes k neakej tvojej schranke cez web rozhranie musis zadat pristupove meno a heslo...
Teraz si od teba Thunderbird pyta taketo heslo a mozes si to nastavit tak ze pri kazdom preberani chces toto heslo zadavat, aby nik iny tvoju postu nestahoval, alebo povolis aby si Thunderbird heslo zapamatal a uz ti vsetko bude fungovat tak ako si zvyknuty...

Zamknuté