nejdá sa zapnúť TB

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
gambit99
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 11. Júna 2007, 08:05

nejdá sa zapnúť TB

Príspevok od užívateľa gambit99 » 23. Júna 2007, 15:45

zdravým, dnes som dával nový OS a keď som nainštaloval TB a chcel spustiť tak mi to napísalo Aplikácia TB je už spustená a neodpovedá. Pre otvorenie nového okna musíte najskôr ukončiť proces TB, alebo reštartovať systém.

tak som to ho najprv reštartoval, ale nepomohlo ... potom som skúsil preinštalovať TB, ale ani to nepomohlo
" Najjasnejšie svetlo neviditeľné, žiari z našich činov a prehrieva vesmír. "
" Být připraven na válku je nejúčinnější způsob, jak uchovat mír. " George Washington

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 23. Júna 2007, 16:26

Skontrolujte teda, či je počas toho naozaj spustený. V systéme Windows XP pozrite do Správcu úloh (stlačte Ctrl+Alt+Del), či je spustený thunderbird.exe. Problémami so spustením Firefoxu, čo je podobné ako v Thunderbirde, sa zaoberá otázka č. 21 seriálu 50 odpovedí... Tam nájdete názornejší návod. Ak nič z toho problém nevyrieši, napíšem ešte ďalšiu vec (problém s priečinkami profilu).
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
gambit99
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 11. Júna 2007, 08:05

Príspevok od užívateľa gambit99 » 23. Júna 2007, 17:12

v Správcovi úloh sa mi objaví thunderbird.exe. Musel som ho spustiť cez RUN pomocou thunderbird.exe -p a tam vytvoriť nový profil a potom mi už nabehol. Ďakujem
" Najjasnejšie svetlo neviditeľné, žiari z našich činov a prehrieva vesmír. "
" Být připraven na válku je nejúčinnější způsob, jak uchovat mír. " George Washington

Zamknuté