Spojenie so serverom.

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Taurus
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29. Decembra 2005, 12:00

Spojenie so serverom.

Príspevok od užívateľa Taurus » 9. Januára 2006, 23:33

Česť práci!
Chcel by som sa opýtať, čo by sa dalo spraviť s tým, aby sa mi po určitom čase pri prijímaní pošty v Thunderbirde neprerušovalo spojenie so serverom - Pozor: Čas pre spojenie so serverom ............. vypršal!
V Outlook Exprese je niečo podobné, ale tým rozdielom, že tam sa dá pokračovať v spojení t.j. každých 300 sekund.
V Thunderbirde sa to dá možno niekde nastaviť, ale neviem kde! Viem, že to prerušenie je dobré pre bezpečnosť, ale v tomto prípade je mi to na nič, ak mi to preruší a nič nestiahne! Ďakujem

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 10. Januára 2006, 00:07

Pokial mam pravdu napisat nerozumiem vasej otazke. Tato hlaska co popisujete sa zobrazuje len vtedy pokial sa TB nedokazal spojit so serverom, pokial viem tak TB alebo ci uz OE sa pripoji na server, vyzdvihne spravy ak nejake su a automaticky sa odhlasi, pokial sa nedokaze pripojit na server, pravdepodobne chyba servera, v tomto pripade timeout servera tak TB vypise hlasku ze cas pre spojenie so serverom vyprsal. To ze vam nestahuje spravy je sposobene prave tym ze TB sa nedokazal spojit so serverom. Dalsia moznost je ze uz nechapem otazke pretoze som dnes sedel cely den za pocitacom a uz mi to nemysli tak ako rano :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Spojenie so serverom.

Príspevok od užívateľa Gohom » 10. Januára 2006, 07:24

Taurus napísal:Pozor: Čas pre spojenie so serverom ............. vypršal!V Thunderbirde sa to dá možno niekde nastaviť, ale neviem kde! Viem, že to prerušenie je dobré pre bezpečnosť, ale v tomto prípade je mi to na nič, ak mi to preruší a nič nestiahne! Ďakujem
Skús Nástroje - Predvoľby - Pokročilé a v štvrtom riadku z dola "Časový limit pripojenia" zvýšiť limit. Mne to pomohlo
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Užívateľov profilový obrázok
Taurus.
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10. Januára 2006, 01:11

Výsledok-spojenie so serverom.

Príspevok od užívateľa Taurus. » 10. Januára 2006, 18:20

Mal si pravdu Gohom, je to v tom: Nástroje - Predvoľby - Pokročilé a v štvrtom riadku z dola "Časový limit pripojenia" zvýšiť limit! Dík!

Zamknuté