2.0.0.4 -> 2.0.0.5 chýbajúce texty v menu

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
lmik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 01:25

2.0.0.4 -> 2.0.0.5 chýbajúce texty v menu

Príspevok od užívateľa lmik » 23. Júla 2007, 14:55

Po automatickej aktualizacii z verzie 2.0.0.4 na 2.0.0.5 sa mi nezobrazuju texty na niektorych polozkach v menu (na inom pc tento problem nemam)
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 23. Júla 2007, 15:02

Máte nainštalované nejaké rozšírenia? Najprv by som tipoval tému, ale podľa obrázka sa zdá, že používate predvolenú. Alebo nejaký program na úpravu vzhľadu systému?
admin SME.sk

lmik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 01:25

Príspevok od užívateľa lmik » 23. Júla 2007, 15:56

rozsirenia mam tieto:

Vytvorené: Mon Jul 23 2007 15:51:25 GMT+0200
Identifikácia prehliadača: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.1.5) Gecko/20070716 Thunderbird/2.0.0.5
Identifikátor zostavenia: 2007071611

Povolené rozšírenia: [23]
- Adblock Plus 0.7.5.1 - Reklamy sú minulosťou!
- Attachment Sizes 0.0.5 - Zobrazí veľkosť prílohy v správe pri jej prezeraní či vytváraní
- Buttons! 0.5.3.2 - Adds buttons!
- Contacts Sidebar 0.7 - Displays the address books in a sidebar in the 3-pane-window.
- Display Mail User Agent Extension 1.3.2 - Zobrazí poštového klienta v ktorom bola zobrazená správa napísaná
- DownThemAll! 0.9.9.10 - Hromadné preberanie súborov vo Firefoxe
- Folderpane Tools 0.0.5.1 - Allows for customization of the folder pane such as rearranging accounts and choosing a startup folder.
- header scroll extension 0.3.2 - Adds a scrollbar to the extended all header view
- Image Zoom 0.3 - Zväčšuje/zmenšuje obrázky na stránkach
- Launchy 4.2.0 - Otvára odkazy a e-maily v externých aplikáciách ako Internet Explorer, Netscape, Opera, Outlook atď.
- Maximize Message Pane 0.9.60 - Umožňuje maximalizovať panel správy skrytím ostatných panelov
- MinimizeToTray 0.0.1.2006102615+ - Minimalizuje Mozilla aplikácie do oznamovacej oblasti (tray)
- MR Tech Local Install 5.3.2.5 - MR Tech's Local Install – výkonný nástroj pre všetkých používateľov. (sk)
- NestedQuote Remover 0.7.18 - Umožňuje odstrániť citáciu pri odpovedaní na e-mailovú správu.
- Russ Key 1.4.13 - Allows typing in phonetic Russian and transforming translit into Cyrillic.
- Talkback 2.0.0.5 - Sends information about program crashes to Mozilla.
- toolbarmode 0.7.0 - Kontextová ponuka umožňujúca prispôsobiť jednotlivé panely s nástrojmi.
- Update Notifier 0.1.5.3 - Upozorní vás ak sú dostupné aktualizácie vašich rozšírení a tém.
- URL Link 2.01.0 - Umožňuje odkazovať aj na neúplné alebo neprepojené adresy.
- View Headers Toggle Button 2.0.1 - Toolbar toggle button for viewing headers.
- WebMail 1.2.3 - Umožní Thunderbirdu sprístupniť webovú poštu
- withAttach 2.1.2 - Warn you when you forget the attachments.
- Xpunge 0.2.3 - Vyprázdni priečinok Kôš a zlúči priečinky vo viacnásobnom emailovom účte.

Zakázané rozšírenia: [4]
- Auto Copy 0.6.4 - Kopíruje označený text automaticky do schránky. Podobne ako v Linuxe alebo mIrc.
- MboxImport 0.5.4 - Import and export mbox files in Thunderbird
- PrintingTools 0.1.4 - Correct the layout of email printing
- Remove Duplicate Messages 0.1.02 - Odstraňuje duplicitné správy pomocou kontextovej ponuky priečinka.

Rozšírenia celkom: 27

Nainštalované témy: [1]
- Thunderbird (default)

a program na upravu vzhladu systemu nemam (ak neratam neoficialny skin pre windows xp ale ten na to vplyv nema)

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 23. Júla 2007, 16:01

Hm, ťažko sa mi tipuje (môžem potom skúsiť vymenovať tie, čo by na to teoreticky mohli vplývať). Skúste ale najprv pre istotu, či to má naozaj na svedomí niektoré rozšírenie – spustite TB do núdzového režimu:
Zavrieť TB a Štart > Programy > Mozilla Thunderbird > Mozilla Thunderbird (No Extensions)
alebo
Štart > Spustiť >

Kód: Vybrať všetko

"C:\Program Files\Mozilla Thunderbird\thunderbird.exe" -safe-mode
admin SME.sk

lmik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 01:25

Príspevok od užívateľa lmik » 23. Júla 2007, 16:15

v safemode sa to neprejavilo a na druhom pocitaci kde mam 2 profily mi to tie rozsirenia nezakazalo (aktualizacia bola spustena z profilu kde tych rozsireni tolko nemam) a chyba sa neprejavila tak som skusil povolit vsetky nekompatibilne rozsirenia co mi tb zakazal po aktualizacii a zrazu to funguje normalne ale aj tak neviem co to mohlo sposobit.. (aj ked terz mi to moze byt jedno) inak vdaka

Zamknuté