Zablokovanie odchádzajúcich správ

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
Benjo

Zablokovanie odchádzajúcich správ

Príspevok od užívateľa Benjo » 3. Februára 2006, 10:24

Potreboval by som zablokovat odchádzajuce správy pre jednu domenu. Obcas sa mi totiz stava, ze sa pozabudnem a spravu poslem na zlu adresu. Dost podobnu tej na ktoru ma smerovat. Je mozne nejak nastavit blokovanie tejto domeny, pripadne aspon ziadat opatovne potvrdenie na odoslanie.

Priznam sa, ze som to este nehladal. Ale zda sa mi to nelogicke, tak skor ocakavam, ze sa to asi nastavit nebude dat. Takze by som nerad zabil pol dna hladanim niecoho co neexistuje.

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Zablokovanie odchádzajúcich správ

Príspevok od užívateľa Gohom » 3. Februára 2006, 14:45

Benjo napísal:Priznam sa, ze som to este nehladal. Ale zda sa mi to nelogicke, tak skor ocakavam, ze sa to asi nastavit nebude dat. Takze by som nerad zabil pol dna hladanim niecoho co neexistuje.
Nerád by som zabil čas písaním pre toho, komu sa nechce hľadať. Ak sa ti nechce hľadať - tak to nepoužívaj
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Neregistrovaný

Re: Zablokovanie odchádzajúcich správ

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 7. Februára 2006, 14:52

Gohom napísal:
Benjo napísal:Priznam sa, ze som to este nehladal. Ale zda sa mi to nelogicke, tak skor ocakavam, ze sa to asi nastavit nebude dat. Takze by som nerad zabil pol dna hladanim niecoho co neexistuje.
Nerád by som zabil čas písaním pre toho, komu sa nechce hľadať. Ak sa ti nechce hľadať - tak to nepoužívaj
Hups odpoved hodna VELEKEHO INTELIGENTA

Ak nemas chut odpovedat, nenavstivuj tieto stranky.
To co si odomna odcitoval, bolo napisane len koli takym ako si ty. Je pravda, ze som TB neprehladaval az do zdrojoveho kodu. Ale zakladne moznosti nastaveni som si presiel. Presiel som si aj toto diskusne forum a nic som tu nenasiel. Preto, kedze mam momentalne vela prace a zial opat sa mi po dlhom case stala tato nehoda, som sa sem rozhodol napisat.

TB pouzivat budem aj nadalej, pretoze sa mi paci a som s nim spokojny. Mal som problem, ktory ma nezabije, ale potreboval som poradit. Zial narazil som na debila. Co uz, svet sa preto nezruti.

pre ostatnych:
ak sa neda, staci napisat NEDA SA
ak sa da, staci link kde to je popisane, pripadne kde to nastavit.

A odpoved ako je ta predchadzajuca si mozete nechat.

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 7. Februára 2006, 16:44

Benjo: obavam sa ze zatial to nie je v TB mozne, neexistuje na to ani rozsirenie pokial viem.

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 7. Februára 2006, 16:56

Daniel_Medo napísal:Benjo: obavam sa ze zatial to nie je v TB mozne, neexistuje na to ani rozsirenie pokial viem.
Dakujem za odpoved.

Zamknuté