po zmene hesla na webe TB tuto zmenu nepozna a neprihlasi sa

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
jantanik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 3. Februára 2006, 13:51

po zmene hesla na webe TB tuto zmenu nepozna a neprihlasi sa

Príspevok od užívateľa jantanik » 3. Februára 2006, 14:19

Zdravim,
mam dost vazny problem, zabudol som heslo na moj gmail a tak som si ho resetoval. v TB to bolo ok (tam som mal nastavene auto prihlasenie) ale na web som sa nedostal a tak som to resetoval. No a vznikol problem. TB sa nechce prihlasit. Aj som vymazal spravcu hesiel a potom pouzil to nove ale aj tak mi pise ze prikaz PASS... nebol vykonany atd lebo nieje spravne meno a heslo.
Pri spustani mi napise aby som zadal heslo pre uzivatela "adresa@gmail.com@pop.gmail.com" a som z toho vedla lebo to je asi nejaka blbost nie?
som skusal aj zmazat ucet a prihlasit znova ten isty ale aj tak nic. preinstaloval som na novu verziu (1.5) (bez odinstalovania toho stareho 1.0.7) a zase nic.
V tej 1.5 verzii mi prijatie stale nejde lebo prikaz PASS nebol vykonany a pri odosielani to stale iba odosiela ale neodosle.
uz som skusal aj nejake nastavenia smtp serveru a zmenu toho portu na 456 ale cokolvek som skusal tak to stale nejde. Predtym bolo vsetko fajn ale po resetovani toho hesla sa vsetko pos...
prosim pomozte ludkovia.

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 3. Februára 2006, 15:21

v prvom rade si najdi na webstanke gmailu spravne nastavenia pre pop3 a smtp pre TB, v druhom rade sa ujisti ze mas spravne heslo zadane, myslim ze uz o pop3 na gmaily tu bolo pisane, skus hladat. Pokial preinstalujes starsiu verziu na novsiu bez zmazania profilu v adresari C:\Documents and Settings\PrihlasenyUzivatel\Application Data\Thunderbird\Profiles tak vsetky nastavenia posty sa ti zachovaju.

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 3. Februára 2006, 17:03

Ak si zabudol heslo, a Thunderbird ho vedel, preco si si nedal to heslo zobrazit? Ved spravca hesiel s tym nema problem...

jantanik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 3. Februára 2006, 13:51

uz to ide

Príspevok od užívateľa jantanik » 4. Februára 2006, 11:51

teraz uz viem ze to heslo tam bolo, predtym som to nevedel.
som vyskusal vsetko co som mohol, vsetky nastavenia pop aj smtp mam dobre (precital som snad vsetko)ale stale vypisovalo (pri prijimani posty) ze prikaz PASS nemoze byt vykonany lebo...zle meno a heslo.
potom som skusil postu poslat a to nastastie islo a nasledne som skusil aj prijat a potom uz islo aj to. asi sa to nejak prebralo po tom odoslani lebo predtym prijimat nobec neslo. ale inac pekne ma to vytacalo.
takze dakujem za rady.

Zamknuté