Doplnky pre Thunderbird

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
FoXo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 30. Novembra 2008, 21:04

Doplnky pre Thunderbird

Príspevok od užívateľa FoXo » 30. Novembra 2008, 21:12

Dobry den,

Chcel by som sa opytat. Mam nainstalovany TB verzia 2.0.0.18. Na stranke mozilla.sk ked dam rozsirenia pre thunderbird a vyberiem si pre veriu 2 a napriklad duplicitne zobrazovanie kontaktov a chcem to dat nainstalovat, mi vyhodi hlasku ze nemoze byt nainstalovane pretoze nie je kompatibilna s Mozilou Firefox. Chcem sa teda opytat ako si mam nainstalovat doplnok ktory dam vybrat pre thunderbird a nie pre firefox :)

Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Doplnky pre Thunderbird

Príspevok od užívateľa Gohom » 30. Novembra 2008, 21:35

Pravým tlačítkom myši na odkaz, z kontextovej ponuky vybrať: Uložiť cieľ odkazu ako... a súbor uložiť na disk (zapamätaj si alebo dobre zvoľ kde). Potom v TB otvoriť Nástroje - Doplnky - Rozšíreniaa tam je možnosť "Inštalovať". Po inštalácii reštartovať TB. Hotovo. Priama inštalácia z netu je možná iba do FF
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

FoXo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 30. Novembra 2008, 21:04

Re: Doplnky pre Thunderbird

Príspevok od užívateľa FoXo » 1. Decembra 2008, 00:37

Gohom napísal:Pravým tlačítkom myši na odkaz, z kontextovej ponuky vybrať: Uložiť cieľ odkazu ako... a súbor uložiť na disk (zapamätaj si alebo dobre zvoľ kde). Potom v TB otvoriť Nástroje - Doplnky - Rozšíreniaa tam je možnosť "Inštalovať". Po inštalácii reštartovať TB. Hotovo. Priama inštalácia z netu je možná iba do FF
Toto ma teda fakt nenapadlo :) Dik ide mi to

Zamknuté