zmizla celá pošta

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
Evka
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 2. Augusta 2008, 23:46

zmizla celá pošta

Príspevok od užívateľa Evka » 6. Februára 2009, 09:42

Poradí mi niekto???
Včera som vypla pc tak ako vždy. Dneska ráno som otvorila TB, všetky priečinky prázdne a na TB v nastavení účtov tiež prázdno.
Priečinky už sa mi ako tak podarilo obnoviť, ale adresár, ktorý súrne potrebujem, nie. Ako ho získam späť???
A pri otvorení hociktorého e-mailu mi to neustále dokola vypisuje: nepodarilo sa načítať adresárový súbor abook.mab. Pravdepodobne má atribút Iba na čítanie alebo je blokovaný iným programom. Atribút Iba na čítanie začiarknutý nemám, ktorý program ho môže blokovať???
Vôbec netuším, čo s tým. :?

edisko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 6. Februára 2009, 10:33

Re: zmizla celá pošta

Príspevok od užívateľa edisko » 6. Februára 2009, 10:42

Tak toto nie je možné ! Mám pocit akoby som tento príspevok písala ja, len sa nevolám Evka. Všetko ako popisuje Evka sa stalo mne. Takže už sme dve. Poradí nám niekto ?

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: zmizla celá pošta

Príspevok od užívateľa Mazarik » 6. Februára 2009, 14:50

Pri vypnutom TB to skuste zalohovat cez MozBackup a potom tam znova obnovit. http://www.mozilla.sk/doplnky/mozbackup/

Evka
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 2. Augusta 2008, 23:46

Re: zmizla celá pošta

Príspevok od užívateľa Evka » 6. Februára 2009, 18:26

Díky moc za radu, bohužiaľ mi to nepomohlo. Adresár mám stále prázdny a to s tým súborom abook.mab mi to vypisuje znova.
Takže som TB odinštalovala a asi sa budem musieť vrátiť k Outlooku :(
Ale ďakujem za ochotu pomôcť. :wink:

mortik
návštevník
návštevník
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 18. Novembra 2007, 01:30

Re: zmizla celá pošta

Príspevok od užívateľa mortik » 6. Februára 2009, 20:46

nasiel jeden prispevok ktory sa tomu venuje na http://forums.mozillazine.org/viewtopic ... &sk=t&sd=a
je tam toho trochu viac a komplikovane niektore riesenia ale asi otazka na uvod: nepouzivate nahodou google desktop? (ak ano mozno to je program ktory ho blokuje)
v kazdom pripade pred akymkolvek testom odporucam rovnako ako Mazarik pisal spravit zalohu cez MozBackup.

Zamknuté