Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
Max
návštevník
návštevník
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26. Októbra 2007, 18:08
Kontaktovať užívateľa:

Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Príspevok od užívateľa Max » 22. Marca 2009, 18:57

Zdravím.
Mám problém že mi Thunderbird opakovane zobrazuje že mám v diskusných skupinách nové správy aj keď tam nie sú (po kliknutí na skupinu označenie nových správ zmizne). Toto mi začalo robiť teraz z ničoho nič (ešte som sa z takým nestretol). Jediné čo som spravil bolo, že som si na inom maili nastavil iný interval kontroly nových správ ale to nemá ako to ovplyvniť.

PS: v núdzovom režime to robí tiež (pre Mazarika;) )

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Príspevok od užívateľa Mazarik » 22. Marca 2009, 22:32

Nezmenili nahoou spravcovia nejake nastavenia na serveri, odkial doberate spravy?

ps: ono je to dolezity udaj, pretoze tym spustite program v zakladnom nastaveni a bez ovplyvnenia rozsireniami

Max
návštevník
návštevník
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26. Októbra 2007, 18:08
Kontaktovať užívateľa:

Re: Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Príspevok od užívateľa Max » 22. Marca 2009, 22:49

Pokiaľ viem tak nie to by sa sťažovalo viac ľudí na problémy s TB a zmeny oznamujú (no keby sa tam niečo konečne dialo).
Vyriešil som to tak, že som obnovil zo zálohy adresár News kde sú všetky diskusie. Funguje to už dobre len som musel po obnove všetky diskusie označiť za prečítané.

PS: ja viem na čo je núdzový režim. Len som predpokladal prvú reakciu ;)

juro1986
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 2. Apríla 2009, 21:12

Re: Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Príspevok od užívateľa juro1986 » 2. Apríla 2009, 21:20

Ja mam ten isty problem. Robi to od poslednej aktualizacie, teda myslim ze je to odvtedy, zhruba od 25.3.2009

Ukazuje mi ze mam nove emaily, ked vojdem do uctu nic tam nie je. Bezne mi ukazuje 7 novych, vo viacerych uctoch to robis sucasne ... Dalsi problem je ze mi ukazuje ze nove 1, a po kliknuti zistim ze novych je 7.

Este jedna vec co som si vsimol, ked novych ukazuje ze je 5 po kliknuti sa to cislo samo zvysi na 6 pritom email nie je ziadny novy.

V com je problem? Doteraz to slo vsetko OK. Virus nemam urcite, kamaratovi to robi tiez, zatial som bol spokojny ale uz ma nebavi pravym klikat "oznacit priecinok ako precitany" - inak neodstranim ten status s poctom mailov. Dik za radu.

Udaje:
Thunderbird 2.0.0.21 [20090302]
Vsade pouzivam POP3, mam maili na gmail, zoznam, centrum, yahoo, azet a potom mam vlastny server tak tam mam par domen. Vsade to robi ...

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Príspevok od užívateľa Mazarik » 3. Apríla 2009, 08:36

Skuste urobit zhustenie priecinkov z menu subor.

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Re: Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Príspevok od užívateľa wladow » 4. Apríla 2009, 11:18

Je to nejaká chyba v Thunderbirde 2, ktorá sa však prejavuje len za nejakých mne neznámych okolností. Testovacie zostavenia verzie 3 to už nerobia.

Ak nepomôže zhustenie, skúste odstrániť daný účet a prihlásiť sa k odberu nanovo.
:ilovefirefox:

juro1986
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 2. Apríla 2009, 21:12

Re: Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Príspevok od užívateľa juro1986 » 4. Apríla 2009, 12:15

zhustenie nepomohlo, po novom mi este spravy oznacene ako spam da ze su uz precitane, a normalne mi ich hodi do uctov bez toho aby som o nich vedel ze tam nieco je ...

juro1986
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 2. Apríla 2009, 21:12

Re: Diskusné skupiny - opakovane nové správy

Príspevok od užívateľa juro1986 » 5. Apríla 2009, 11:23

no sila, spravy oznacene ako SPAM sa zaraduju bezne do uctov kde uz su v stave "precitane", pred tyzdnom som mazal kopec mailov, dnes pozeram asi 1/4 sa mi zahadne vratila spat ... dva roky mi Thunderbird nerobil problemy, ale teraz toho je az moc ... neviete co s tym?

Zamknuté