Potvrdzovanie pri mazani spravy cez SHIFT

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
mexo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 2. Júla 2009, 08:56

Potvrdzovanie pri mazani spravy cez SHIFT

Príspevok od užívateľa mexo » 2. Júla 2009, 09:17

Ahojte, vedel by mi niekto poradit, ako sa da v Thunderftakovi nastavit, aby ked mazem spravu pomocou SHIFT+DEL sa ma spytal, ci chcem zmazat spravu?
Prezeral som uz google, rozne fora, dokonca som si studoval moznosti about:config, ale nikde som to nenasiel. Skusal som aj tu na forum pouzit vyhladavnie, ale tiez bezuspesne.

Vdaka Vam.

ahoj
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 30. Júna 2009, 12:22

Re: Potvrdzovanie pri mazani spravy cez SHIFT

Príspevok od užívateľa ahoj » 2. Júla 2009, 09:58

Nasiel som rozsirenie Shift-Delete Controller 0.2.8 https://addons.mozilla.org/en-US/thunderbird/addon/1550 ale neskusal som ho. Skus a daj vediet, co dokaze.

mexo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 2. Júla 2009, 08:56

Re: Potvrdzovanie pri mazani spravy cez SHIFT

Príspevok od užívateľa mexo » 2. Júla 2009, 11:16

Dakujem velmi pekne. Chvilocku to trvalo, kym som pochopil jeho nastavenie, ale uz to fungiruje. Nadhera. Este raz vdaka.
Skoda, ze to Thunderftak nema v sebe. Myslim, ze je to v celku zasadna vec, ktora by mala byt priamo integorvana.

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: Potvrdzovanie pri mazani spravy cez SHIFT

Príspevok od užívateľa gmandca » 2. Júla 2009, 11:17

Mozete mazat aj klasicky a pre dany ucet si v nastaveniach nastavit vypraznovanie kosa pri zavreti aplikacie.
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

mexo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 2. Júla 2009, 08:56

Re: Potvrdzovanie pri mazani spravy cez SHIFT

Príspevok od užívateľa mexo » 2. Júla 2009, 11:22

mexo napísal:Dakujem velmi pekne. Chvilocku to trvalo, kym som pochopil jeho nastavenie, ale uz to fungiruje. Nadhera. Este raz vdaka.
Skoda, ze to Thunderftak nema v sebe. Myslim, ze je to v celku zasadna vec, ktora by mala byt priamo integorvana.
Este aby som dodal, co to vsetko robi. V nastaveni sa da nastavit tak, ze po stalceni SHIFT+DEL to zmaze spravu do kosa, alebo ju zmaze uplne, alebo potom je tam este moznost nastavenia ozancena ako SMART MODE.
Ak chces aby Ti hodil hlasku vzdy pri stlaceni SHIFT+DEL, treba to prepnut do SMART MODE a hodnotu ASK BEFORE PURGING - MORE THAN nastavit na 0.

ahoj
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 30. Júna 2009, 12:22

Re: Potvrdzovanie pri mazani spravy cez SHIFT

Príspevok od užívateľa ahoj » 2. Júla 2009, 14:28

V tom je TB vynikajuci, ze na hocico potrebujes bud existuje rozsirenie alebo ho niekto dokaze urobit :)

Zamknuté