Thunderbird 3 beta 2 a Eset Smart Security

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
M@TLY
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 2. Decembra 2005, 13:11

Thunderbird 3 beta 2 a Eset Smart Security

Príspevok od užívateľa M@TLY » 9. Júla 2009, 13:29

Zdravim all,
neviete ako rozbehnut Eset plugin na Thnderbird 3 Beta 2? Skusil som ho nainstalovat natvrdo, zmenil som v install.rdf max version na 3.*. Ukazuje mi v TB pod doplnkami, ze je nainstalovany Eset Plugin 1.0, ale nikde nic nevidim ako v TB 2.0. Cistou nahodou nevie niekdo ci sa to da rozbehat, resp. ako?

Vopred diky.

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Re: Thunderbird 3 beta 2 a Eset Smart Security

Príspevok od užívateľa wladow » 9. Júla 2009, 13:44

Neviem nič o doplnku od Esetu, ale pre informáciu: v Thunderbirde 3 je veľké množstvo zmien v kóde aplikácie (ktoré nemusí byť vždy vidno navonok), trojka bude z pohľadu interného kódu obrovský skok oproti dvojke a preto predpokladám, že drvivá väčšina rozšírení jednoduchým prepísaním maxversion proste fungovať nebude. Pravdepodobne je to aj tento prípad.
:ilovefirefox:

M@TLY
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 2. Decembra 2005, 13:11

Re: Thunderbird 3 beta 2 a Eset Smart Security

Príspevok od užívateľa M@TLY » 9. Júla 2009, 15:52

Je mi jasne, ze pride vela zmien. Ostatne rozsirenia mi idu a nie je s nimi problem, ale asi su podstatne jednoduchsie... Rozsierenie pre TB je priamo v C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\Mozilla Thunderbird, nie je v xpi subore, ale ten vytvorit nie je problem :-)... Vsetko sa pekne nainstalovalo, ale... Vyzera to takto:
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: Thunderbird 3 beta 2 a Eset Smart Security

Príspevok od užívateľa gmandca » 9. Júla 2009, 17:58

To je pekne ze z toho vytvoris xpi subor, ktory potom nainstalujes, lenze problem je v tom, ze ESET to instaluje pri svojej instalacii a urcite spusta este nejaku sluzbu k tomu aby to fungovalo aspon podla mna.
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

Zamknuté