ThunderBrowse - otvorenie odkazu

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Taurus
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29. Decembra 2005, 12:00

ThunderBrowse - otvorenie odkazu

Príspevok od užívateľa Taurus » 24. Novembra 2009, 18:25

Dobrý deň! Chcel by som sa Vás opýtať, či niekto nevie, prečo sa mi v ThunderBrowse 3.2.6.6 nedá otvoriť žiadny odkaz po jeho odkliknutí na web. stránke, predtým to išlo? Používam, ešte Thunderbird 1.5.0.13, a už som mal tento problém a neviem, ako som ho už predtým odstránil, tuším som dal obnovu systému v OS, ale teraz mi to nepomohlo. A ešte sa mi nedá tiež otvoriť nové karty v ThundeBrowse, ale to asi v 1.5-ťke nefunguje. Ostatné funguje bez problémov! Možnože sa to s niečim bije(rozšírením), ale nič nové som neinštaloval, už dávno. Pozeral som vo fóre, či tam niekto o takomto niečom nepísal, ale nenašiel som tam nič také. Môže mi prosím niekto poradiť alebo aspoň dať link na túto tému? Ďakujem! Teraz odkazy otváram cez nové okno, ale to je komplikované.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: ThunderBrowse - otvorenie odkazu

Príspevok od užívateľa Mazarik » 24. Novembra 2009, 19:57

Stalo sa to, ked ste naposledy aktualizovali TBrovse?
Skuste nainstalovat starsiu verziu rozsirenia https://addons.mozilla.org/en-US/thunde ... sions/5373 a zakazte aktualizacie, ked mate taku staru verziu TB.

Užívateľov profilový obrázok
Taurus
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29. Decembra 2005, 12:00

Re: ThunderBrowse - otvorenie odkazu

Príspevok od užívateľa Taurus » 24. Novembra 2009, 22:53

Mazarik napísal:Stalo sa to, ked ste naposledy aktualizovali TBrovse?
Skuste nainstalovat starsiu verziu rozsirenia https://addons.mozilla.org/en-US/thunde ... sions/5373 a zakazte aktualizacie, ked mate taku staru verziu TB.
Ďakujem! Tak mi treba, neviem čo ma to napadlo, aktualizovať všetký rozšírenia naraz(nenapraviteľný optimista), aktualizácie mám zakázané, moja chyba! Zabrala až verzia 3.1.5 a teraz je všetko OK. Ďakujem, ešte raz!

Zamknuté