TB mi nesťahuje starú poštu

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
pivec
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 6. Decembra 2009, 12:35

TB mi nesťahuje starú poštu

Príspevok od užívateľa pivec » 6. Decembra 2009, 12:45

Čavte,

mám takýto problém. Pred týždňom som si nainštaloval do pc nový windows 7. Neviem či je to tým, ale thunderbird mi nestiahol starú poštu. Iba novú. Je možné že TB nie je kompatibilný s novým windowsom a preto to blbne? Nech robím čo chcem neviem to spraviť. V nastaveniach som nič také nenašiel. Skúšal som už aj na gmaily označovať všetky správy ako neprečítané, preinštaloval som TB 2 krát, vymazal som v účty a znova ich vytváral ale nič nefunguje. Poraďte mi prosím Vás.

Užívateľov profilový obrázok
Hooonza
profesionál
profesionál
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 8. Mája 2008, 10:33

Re: TB mi nesťahuje starú poštu

Príspevok od užívateľa Hooonza » 6. Decembra 2009, 15:33

Běžte do webového rozhraní Gmailu / Nastavení / Přeposílání a protokol POP/IMAP / v kolonce "Stahování přes protokol POP:" označte "Zpřístupnit protokol POP pro veškerou poštu (i pro poštu, která již byla stažena)".
Hooonza - OpenPGP ID: 0x5C314D52
1. Petrův 2,24

pivec
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 6. Decembra 2009, 12:35

Re: TB mi nesťahuje starú poštu

Príspevok od užívateľa pivec » 6. Decembra 2009, 23:17

Super, ďakujem moc pekne! Už to funguje bez problémov. Len nechápem jedno - keď som si predtým inštaloval TB tiež som nemal ten protokol povolený a stiahlo mi všetko. Jednoducho som nainštaloval, spustil a hneď sťahovalo. Prečo teraz nie ?

radozh
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 7. Januára 2010, 15:11

Re: TB mi nesťahuje starú poštu

Príspevok od užívateľa radozh » 14. Januára 2010, 01:28

pretože už raz TB stiahol všetko, a aby nevytváral duplicitu(v prípade zmazania niektorých správ v TB) tak nestahuje staré správy

radozh
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 7. Januára 2010, 15:11

Re: TB mi nesťahuje starú poštu

Príspevok od užívateľa radozh » 14. Januára 2010, 17:37

ja som si dnes len tak zo zvedavosti znovu zaklikol v gmaily v nastaveniach ze stahovat aj prečítanú správu a skoro som padol na riť, začalo mi ťahať všetku poštu od roku 2006 cca 3000 mailov ktore som už zmazal....ešte že sa to dalo prerušit a prenastaviť :lol: :lol:

Zamknuté