Problem s odpovedou v Thunderbird-e

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
mcdonald
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Decembra 2009, 19:28

Problem s odpovedou v Thunderbird-e

Príspevok od užívateľa mcdonald » 14. Decembra 2009, 09:46

Dobry den,

nainstaloval som si novu verziu Thunderbird-u 3 predtym som vyuzival Thunderbird 2 ale momentalne mam komplikaciu s tym ,ze pokial stlacim na polozku odpovedat s tym ,ze idem klientovi odpovedat tak v tom pripade pokial tam je taka spinka (asi priloha) tak sa nasledne v novom maily nezobrazi povodna sprava ale zobrazi sa iba v tom pripade ,ze tam nie je ta spinka v Thunderbird 2 som nemal ziadne taketo problemy. Riesim to momentalne cez polozku odpovedat dalej ale je to dost neprakticke ,pretoze neskor ked sa to preposiela tak niektory nezaslu povodny e-mail.

Vopred Dakujem za vsetky odpovede.

mcdonald
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Decembra 2009, 19:28

Re: Problem s odpovedou v Thunderbird-e

Príspevok od užívateľa mcdonald » 22. Decembra 2009, 18:51

Nikto nič ? lebo ak to nie je mozne tak v tom pripade je najlepsie prejst na klasiku verziu 2

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problem s odpovedou v Thunderbird-e

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 24. Decembra 2009, 11:06

mne to normalne funguje. Skusil by som povypinat pripadne rozsirenia alebo nudzovy rezim ci to bude robit aj tak.
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

mcdonald
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Decembra 2009, 19:28

Re: Problem s odpovedou v Thunderbird-e

Príspevok od užívateľa mcdonald » 11. Februára 2010, 18:33

skusal som nudzovy rezim a skusali sme to asi na 5 PC u nas vo firme a kazdemu robi to iste. Pointa je taka pokial tam je ta spinka tak to nejde a neukaze povodnu spravu ale pokial tam ta spinka nie je tak to ide bezproblemov. Riešime to tak ,že využivamy stary TB :-)Ale aj tak dakujem za reakciu. Možno nova verzia to vyrieši. Pokial používate maily kde je denne 30 mailov tak by to bolo v poriadku ale u nas su maily vykonom prace takze denne sa ich prestrieda asi 150 takze je to neprakticke.

Zamknuté