stratene maily v podpriecinkoch

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
stan13
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 09:11

stratene maily v podpriecinkoch

Príspevok od užívateľa stan13 » 21. Januára 2010, 09:48

prosím o pomoc s nasledovným problémom - po reinštalácii pc opätovnom nainštalovaní TB som nakopíroval zálohovaný adresár ....aplik. data/thunderbird do novonainštalovaného pc - -mailové správy v doruč., odoslanej pošte, návrhoch sa obnovili, ale priečinky ktoré som tam mal povytvárané .. poštaXXX sa tam objavili, ale bez zobrazenia správ. Skúšal som aj po novej inštalácii TB vytvoriť takú istú štruktúru adresárov a potom tam nakopírovať zálohu, ale výsledok bol ten istý. Nainštaloval som tiež doplnok TB na import mailov vo formáte mbox - import trval pomerne dlho -databázy v podpriečikoch mali 900 MB a druhá 270 MB/ limit je 4GB-takže tam problém nie je/ , vyzeralo to nádejne ... klikol som po importe na podpriečinok, prešlo načítanie mailov.. a nezobrazili sa žiadne, robil som aj údržbu databázy, preindexovanie a nič. Tie maily by som dosť súrne potreboval....... ďakujem za pomocné návrhy.... až nejaké budú, lebo som už asi vyskúšal všetko

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: stratene maily v podpriecinkoch

Príspevok od užívateľa Mazarik » 21. Januára 2010, 22:55

Skuste to zalohovat cez Mozbackup http://www.mozilla.sk/doplnky/mozbackup/ a obnovit tiez.

stan13
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 09:11

Re: stratene maily v podpriecinkoch

Príspevok od užívateľa stan13 » 22. Januára 2010, 08:30

dakujem, len na to uz je bohuzial neskoro lebo povodne pc je uz nefunkcne a mozbackup dokaze urobit obnovu len cez neho urobenu zalohu /subory *.pcv/ a ja mam len natvrdo skopirovany adresar

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: stratene maily v podpriecinkoch

Príspevok od užívateľa Mazarik » 22. Januára 2010, 08:56


Zamknuté