Vymazanie priečinku

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
JANíčOK
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 17. Júna 2007, 16:31

Vymazanie priečinku

Príspevok od užívateľa JANíčOK » 26. Januára 2010, 18:52

Chcem poprosiť o pomoc. Nainštaloval som Thunderbird 3, potom som sa vrátil späť k verzii 2. Všetko je v poriadku až na priečinok "Zoskupené priečinky", ktorý je zrejme pozostatok po verzii 3. Skúšal som už všetky spôsoby ktoré poznám. Priečinok sa nachádza v C:\Documents and Settings\[užívateľ]\Data aplikací\Thunderbird\Profiles\[názov profilu]\Mail\smart mailboxes - aj keď som ho vymazal "smart mailboxes" v Thunderbirde stále existuje. V Thunderbirde mám vytvorené dve užívateľské kontá.
Viete mi prosím poradiť ako sa ho zbaviť?
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Užívateľov profilový obrázok
Hooonza
profesionál
profesionál
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 8. Mája 2008, 10:33

Re: Vymazanie priečinku

Príspevok od užívateľa Hooonza » 27. Januára 2010, 08:18

Hooonza - OpenPGP ID: 0x5C314D52
1. Petrův 2,24

JANíčOK
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 17. Júna 2007, 16:31

Re: Vymazanie priečinku

Príspevok od užívateľa JANíčOK » 27. Januára 2010, 09:56

Vďaka za pomoc. Podarilo sa mi to odstrániť v obidvoch účtoch.
Veľmi rád by som prešiel na Thunderbird 3, problém však bol s hláškou "Chyba pri získavaní hesla pre poštu". Keďže sa mi ho nepodarilo vyriešiť vraciam sa späť k Thunderbird 2.

em.u
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 10. Júna 2008, 23:04

Re: Vymazanie priečinku

Príspevok od užívateľa em.u » 21. Februára 2010, 18:54

:idea: Keby to ešte niekto potreboval, tu je tiež jeden (asi jednoduchší) postup:
http://getsatisfaction.com/mozilla_mess ... s_from_tb2
1) Click "Tools->Options->Advanced->ConfigEditor"
2) Type "mail.accountmanager.accounts" in filter editbox and double click the configuration item
3) Delete the smart folder account from the list. For me, it's the last account "account3".

a tu je aj postup ako zistiť číslo účtu, ktorý sa bude mazať:
..."In your profile folder there will be a file named "prefs.js". Open that file in a text editor. Search for "smart". You will find several lines containing a server number. e.g., user_pref("mail.server.server4.hostname", "smart mailboxes");
The number you see there ("4" in this case) corresponds to the account# you want to remove from the "mail.accountmanager.accounts" preference. Remember the number and close the text editor."...
:pivo:

Zamknuté