Kodovanie

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
goromir
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 1. Marca 2010, 13:16

Kodovanie

Príspevok od užívateľa goromir » 1. Marca 2010, 14:18

Dobry den. Problem s Thunderbirdom mam aj po precitani si vsetkych clankov k danej teme. Vsetky cesty ku kodovaniu som nasiel:
Nastroje/Moznosti/Zobrazenie-Pisma/Pokrocile/Kodovanie (nemam zaskrtnute: Ak je to mozne, ...)
Prave tlacitko MYS(nad uctom)/Vlatnosti (nemam zaskrtnute: Pouzit pre vsetky ...)
Zobrazenie/Kodovanie (tu aj ked oznacim to spravne, kde prekliknem inam a vratim sa tak je znova povodne, teda rozbite)
Moze mi niekto napisat ci existuje este nejaka cesta? Mam teda problem iba s UTFkovym kodovanim, ktore mi nezobrazi v posielanom kodovani.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Kodovanie

Príspevok od užívateľa Mazarik » 1. Marca 2010, 20:45

Aky mate operacny system. Je celkom mozne, ze tam nemate nainstalovane spravne pismo.

goromir
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 1. Marca 2010, 13:16

Re: Kodovanie

Príspevok od užívateľa goromir » 2. Marca 2010, 20:44

Uz som to poriesil. PC si nechaval aj po odinstalovani nejake zalohy na ucte. Prejavovalo sa to tak, ze ked som ho znovu nainstaloval, rovno mi ho otvorilo s uctami, ktore som tam pred tym mal. Cize som po odinstalovani nasiel potrebny folder (skryte dokumenty) a vymazal ich. Potom, ked som znova nainstaloval Thunderbir uz bolo vsetko v poriadku. Nahodil som si znovu ucty a vsetko mi zobrazovalo korektne. Dakujem.

Zamknuté