Otázka na message rules (filtre správ)

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
MBD
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 8. Apríla 2010, 12:46

Otázka na message rules (filtre správ)

Príspevok od užívateľa MBD » 8. Apríla 2010, 13:22

Zdravím,

neviem, či už náhodou nebolo niečo takéto riešené ... Ak áno, ospravedlňujem sa a poprosím o nasmerovanie ;)

Prešiel som z Windows XP na Windows 7 a tým pádom som musel zmeniť emailového klienta. Používal som Outlook Express. Po skúšaní množstva klientov som si vybral Thunderbird.
Trápi ma len jedna vec - v OE som mal možnosť nastaviť akciu pre message rule - "Do not Download it from the server", v Thunderbirde sa mi nedarí nastaviť niečo podobné.
Načo to potrebujem? Mám od providera mailovú schránku. K nej mám 3 aliasy (napr. mail1@xx.sk mail2@xx.sk mail3@xx.sk).
S nastavením rozdeľovania mailov do priečinkov nemám problém. Problém mám s nastavením - napr. mail3@xx.sk používame na inom PC a v OE bola možnosť nastaviť akciu pre message rule - "Do not Download it from the server", čo sa správalo tak, že pokiaľ v "Komu" bola určená adresa, tak ten mail nebol stiahnutý a ostal na serveri.

Ďakujem za odpoveď ;)

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Otázka na message rules (filtre správ)

Príspevok od užívateľa Mazarik » 9. Apríla 2010, 09:04

O takej funkcii neviem, ale zda sa, ze sa na tom pracuje https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=74430

MBD
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 8. Apríla 2010, 12:46

Re: Otázka na message rules (filtre správ)

Príspevok od užívateľa MBD » 9. Apríla 2010, 18:19

dík za odpoveď ;) Aj keď je tento problém reportovaný už roku 2001 a stále nič asi :-(

Zamknuté