dva thunderbirdy naraz

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
gejmerqo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 10. Septembra 2009, 20:29

dva thunderbirdy naraz

Príspevok od užívateľa gejmerqo » 30. Septembra 2010, 19:58

ahojte,

mam problem, s ktorym si neviem rady. spustim thunderbird, otvori sa dva krat.. neklikam dva krat na zastupcu/exe ani nic podobne.
nestalo sa niekomu nieco podobne?

dakujem, ahojte
Filip

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: dva thunderbirdy naraz

Príspevok od užívateľa Mazarik » 30. Septembra 2010, 20:58

Robi to aj v nudzovom rezime Thunderbirdu (vo windows dostupne z menu start; pred spustenim musite mat vsetky okna Thunderbirdu vypnute)?

Užívateľov profilový obrázok
Hooonza
profesionál
profesionál
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 8. Mája 2008, 10:33

Re: dva thunderbirdy naraz

Príspevok od užívateľa Hooonza » 1. Októbra 2010, 17:14

Hooonza - OpenPGP ID: 0x5C314D52
1. Petrův 2,24

gejmerqo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 10. Septembra 2009, 20:29

Re: dva thunderbirdy naraz

Príspevok od užívateľa gejmerqo » 3. Októbra 2010, 14:13

funguje chlapi, stalo sa mi to iste co kolegovi na ceskom fore - v nudzovom rezime sa otvorili dve okna, ale po vypnuti a zapnuti ostreho rezimu uz vsetko fici ako ma.

este som sa vam chcel podakovat obom, support ktory tu robite je fakt vyborny a cela mozilla je vdaka tomuto daleko pred konkurenciou!!

MYQ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 2. Novembra 2009, 16:48

Re: dva thunderbirdy naraz

Príspevok od užívateľa MYQ » 18. Októbra 2010, 13:34

Zdravím, aktuálne mám taktiež problém z otvorením ThunderBirdu. Otvára sa mi štyri krát. Skúšal som ho otvoriť v núdzovom režime a otváralo ho taktiež štyri krát. Zakázal som rozšírenia (mám len tri: MinimizeToTray, Display Mail User Agent, Quote Colors) a zakázal som tému (black office). Trápim sa s tým už päť dní a žiadna výrazná zmena. Napriek všetkému mi stále otvára TB v štyroch verziách. Principiálne by mi to ani tak nevadilo, ale mi to TB extrémne spomaľuje.

Viete mi niekto poradiť? Vopred vďaka.

MYQ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 2. Novembra 2009, 16:48

Re: dva thunderbirdy naraz

Príspevok od užívateľa MYQ » 22. Októbra 2010, 12:49

Zdravím, nikto mi nevie poradiť ako nastaviť TB tak, aby sa neotváral na štyri krát? Vážne som TB spustil v núdzovom režime, otvoril sa štyri krát. Zavrel som ho a otvoril v normálnom režime. V normálnom režime sa znova otvoril štyri krát. Vypol som všetky spomenuté doplnky, reštartoval TB a bez zmeny. Znovu vypol TB a reštartoval systém (W XP PRO). Po reštarte som zapol TB v núdzovom režime, otvoril sa znova štyri krát. Vypol - zavrel som TB. Otvoril som TB v normálnom režime a otvoril sa štyri krát. Vypol som TB a reštartoval systém. Po reštarte som si stiahol s netu Thunderbid setup 3.1.5 a preinštaloval som ho. Po preinštalovaní som ho nespúšťal ale reštartoval som systém. Po reštarte som otvoril TB v normálnom režime a znova sa otvoril štyri krát. Vypol som ho, reštartoval systém a po reštarte som TB otvoril v núdzovom režime a zas štyri krát sa otvoril. S MozBackUp om som si zálohoval účty, potom som TB odinštaloval, vyčistil registre, vymazal zložky TB (mimo zálohy), reštartoval systém. Po reštarte som nainštaloval TB 3.1.5, TB som spustil a otvoril sa mi zas štyri krát. Aktualizoval som si účty MozBackUp om, reštartoval systém a otvoril som TB v núdzovom režime, otvoril sa už len tri krát.

Ak mi nikto nebude vedieť poradiť čo s tým ďalej, mám TB uloženú TB 3.0.5 a budem musieť znovu všetko odinštalovať, vyčistiť a nainštalujem túto verziu. Zdala sa mi vcelku stabilná. Dík za rady.

MYQ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 2. Novembra 2009, 16:48

Re: dva thunderbirdy naraz

Príspevok od užívateľa MYQ » 22. Októbra 2010, 16:29

Zdravím Vás všetkých. Problém s TB mám vyriešený. Nepýtajte sa ma ako sa mi podarilo TB spúšťať normálne, po všetkých tých vyššie uvedených ťažkostiach. :shock: Sám neviem. :shock: Jednoducho som poobede dookola TB odinštalovával, inštaloval, otváral normálne a aj v núdzovom režime. A takto som to robil dookola. Vážne neviem čo som spravil, ale teraz sa TB otvára v jednom okne, v normálnom aj núdzovom režime. Alebo, že by to malo niečo spoločné s dnešnou aktualizáciou FF na 3.6.11?

Vďaka.

Zamknuté