nedá sa odstrániť správa

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
pro.file
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 7. Novembra 2007, 21:34

nedá sa odstrániť správa

Príspevok od užívateľa pro.file » 18. Októbra 2010, 18:28

zdravím Vás,
vopred sa ospravedlňujem, ak to tu už niekto riešil, ale nenašiel som to na fóre.

mám problém s odstránením správy. potrebujem zálohovať správy cez Mozbackup (ten má s tou správou tiež asi problém, vyhadzuje chybu pri zálohovaní). preto som chcel vyčistiť inbox od nepotrebných vecí, spomínaná spráava ale nejde odstrániť. má v sebe aj dve väčšie TIFF súbory, ktoré nejdú ani samostatne odstrániť. thunderbird sa chvíľu tvári, že pracuje, ale nič neurobí.
skúšal som už všetko - presunúť ju do koša, označiť ako spam a presunúť do spam koša. bez výsledku.

otázka teda znie: ako ju vymazať? bez toho mi ani Mozbackup nezazálohuje, takže mám problém. nedá sa správa vyhľadať fyzicky na disku a odstrániť?

ďakujem za pomoc

Henry

pro.file
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 7. Novembra 2007, 21:34

Re: nedá sa odstrániť správa

Príspevok od užívateľa pro.file » 18. Októbra 2010, 19:43

pomohla reindexácia foldra.

pro.file
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 7. Novembra 2007, 21:34

Re: nedá sa odstrániť správa

Príspevok od užívateľa pro.file » 18. Októbra 2010, 20:20

mno, správu som síce vymazal, ale Mozbackup to nevie zálohovať aj tak. vyhladuje chybu:

Backup''s file isn''t valid. Backup has failed.


na fórach to riešia skopírovaním celého profilu, vymazaním na pôvodnom mieste a znovunakopírovaním na pôvodné miesto s tým, že tam skopírujú len súbory, ktoré poznajú. pri mojej zálohe je to nemožné, ani tie súbory neviem rozoznať.

vie niekto pomôcť?

Henry

Zamknuté