Ako získať maily po preinštalovaní Win?

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
pietro32i
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 26. Júla 2011, 11:18

Ako získať maily po preinštalovaní Win?

Príspevok od užívateľa pietro32i » 7. Septembra 2011, 00:28

Mám vážny problém ako sa dostať k mailom po preinštalovaní Windows XP. Odišla mi grafika, dal som PC do servisu, grafiku vymenili, ale chlapík mi hyperaktívne preinštaloval Windows, lebo vraj bol totálne "zas...ý". Zálohoval mi síce všetky dáta a súbory (skopíroval na iný oddiel disku), takže mám všetky súbory X:\Documents and Settings\[Užívateľské meno]\Application Data\Thunderbird\ , vidím tam všetky účty, ktoré som mal, sú tam zrejme uložené aj maily, neviem však čo s tým. Skúšal som nainštalovať TB, všetky súbory zo zálohy skopírovať na C:\Documents and Settings\..., nič sa však nezmenilo. TB po spustení nepozná žiaden účet, žiaden môj starý priečinok, žiadnu správu. Dá sa takto "hrubým" kopírovaním vôbec dostať k pošte?

Užívateľov profilový obrázok
Hooonza
profesionál
profesionál
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 8. Mája 2008, 10:33

Re: Ako získať maily po preinštalovaní Win?

Príspevok od užívateľa Hooonza » 7. Septembra 2011, 22:09

Ano, k obnovení účtu stačí prosté kopírování. Nainstalovat znovu TB, potom jej spustit a zase ihned bez jakékoliv akce vypnout. Vymazat obsah složky s profilem, jak to píšete, místo toho nakopírovat obsah staré složky. Nefunguje?
Hooonza - OpenPGP ID: 0x5C314D52
1. Petrův 2,24

pietro32i
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 26. Júla 2011, 11:18

Re: Ako získať maily po preinštalovaní Win?

Príspevok od užívateľa pietro32i » 9. Septembra 2011, 00:28

Iba skopírovaním to nefungovalo. Skúsil som teda vytvoriť ešte účty ako som mal predtým, tam som nastavil cestu k tým skopírovaným súborom a potom to už fungovalo. Všetky maily už mám našťastie späť. Ďakujem za ochotu.

Zamknuté