HEEELP!!! Zmiznute maily

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
commodore64
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 15. Apríla 2009, 07:14

HEEELP!!! Zmiznute maily

Príspevok od užívateľa commodore64 » 30. Januára 2012, 19:52

Ahojte. Poprosim o pomoc pri probleme s mailami:
moj originalny Adobe Creative Suite 5 vcera sposobil crash systemu, musel som pouzit tvrdy restart systemu. Po zapnuti Win7 64b som zapol Thunderbird a zistil som, ze mi chybaju maily za posledny polrok v priecinku odoslana posta. Pokusal som sa subor presunut a vratit, nic. Pokusil som sa dat opravit priecinok - vypise chybu ze subor aktualne pouziva ina aplikacia a on ho nevie opravit. Urobil som teda dalsi priecinok v odoslanej poste a presunul som dobre maily tam. Vzniknuty subor ma 1,3GB. Originalny subor ma 2,3GB. Takze ten chybajuci GB su moje stratene maily. Cudne je, ze pri otvarani odoslanej posty trva asi 5minut, kym mi vobec zobrazi tie zachranene maily. A dalsia vec: ked odosielam postu, tak vypise chybu, ze odoslanu spravu nevie nakopirovat do zlozky odoslana posta. Subory som nainstaloval aj na druhy pocitac, nacitalo viac sprav, ale stale slabota.

Prave teraz je to pre mna dost dolezite ma pristup k tym mailom. Objednavky atd...

Co s tym? Ako sa dostat k odoslanej poste?

Dakujem vopred za pomoc.
PC: Case: LanCool Dragonlord K-62 Doska: Gigabyte P55-UD5 Proc: Intel Core i5 750 @ 3,2GHz RAM: Corsair Dominator DHX DDR3 8GB @ 1600MHz GPU: ATI Radeon HD5850 PSU: be quiet! Dark Power 550W Pro P7

Užívateľov profilový obrázok
Hooonza
profesionál
profesionál
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 8. Mája 2008, 10:33

Re: HEEELP!!! Zmiznute maily

Príspevok od užívateľa Hooonza » 17. Februára 2012, 18:22

Blbá rada, spíš pro příště ... zálohovat, zálohovat, zálohovat ...
Když už si odeslanou poštu otevřete, manuálně můžete maily přesunout do jiné složky? Udělal bych to, pak, když budou zazálohované, v uživatelském profilu vymazat soubor pro odeslanou poštu a nahradit ho novým prázdným a bezvadným.
Hooonza - OpenPGP ID: 0x5C314D52
1. Petrův 2,24

Zamknuté