Chybová hláška: Zlyhalo uloženie stránky

Fórum o (x)HTML editoroch Nvu a KompoZer
Zamknuté
slk
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24. Apríla 2007, 14:19

Chybová hláška: Zlyhalo uloženie stránky

Príspevok od užívateľa slk » 24. Apríla 2007, 14:43

Zdravím,
keď si v Kompozeri chcem dať uložiť stránku, tak sa otvorí okno Uložiť ako, zvolím si umiestnenie a meno súboru, potvrdím tlačítkom Uložiť a dostanem hlášku "Zlyhalo uloženie stránky" a uložený súbor je úplne prázdny, robím niečo zle? Ako to mám napraviť?

slk
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24. Apríla 2007, 14:19

Príspevok od užívateľa slk » 24. Apríla 2007, 15:45

Už som s tým pohol,
ešte raz som odinštaloval a nainštaloval Kompozera (tentokrát som zmazal aj celý adresár KompoZer v "user/Application data") a vyzerá že to už funguje

danoj
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 1. Júna 2007, 11:29

Chybová hláška

Príspevok od užívateľa danoj » 1. Júna 2007, 12:53

Mam podobny problem s chybovou hlaskou. Po nainstalovani engl. verzie chodi ukladanie v poriadku. Po instalacii kz-077-langpack-sk.xpi ukladanie suborov nepracuje a po odinstalovani slovenskej verzie nepracuje uz ani komposer.

konig
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27. Marca 2006, 14:20

Príspevok od užívateľa konig » 18. Júla 2007, 10:25

Pridávam sa. Pred cca. mesiacom som prešiel z NVU na KompoZer a aj mne sa hláška Zlyhalo uloženie stránky objavuje. Jednu-dve stránky uloží, ďalšie už nie. Keď ale zdrojový kód nakopírujem do starého, dobrého NVU, uloží ho v pohode. Zrejme slávny, ospevovaný KompoZer kamsi hodím... . A vrátim sa k NVU. Na ten nedám dopustiť. Alebo vie niekto seriózne poradiť. čo s tým? Zatiaľ som tu žiadne riešenie nenašiel.Preinštalovanie nepomáha, navyše robí mi to aj v notebooku aj v PC.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 18. Júla 2007, 10:31

Skúste nie preinštalovanie, ale nový profil.
Štart > Spustiť >

Kód: Vybrať všetko

"C:\Program Files\KompoZer\kompozer.exe" -p
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Didino
návštevník
návštevník
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19. Januára 2006, 14:57

kompozer+slovenska lokalizacia => problemy s ukladanim

Príspevok od užívateľa Didino » 2. Augusta 2007, 09:07

Da sa to aj preinsatlovanim, len treba zrusit priecinok KompoZer v C:\Documents and Settings\"user name"\Application Data a samozrejme po novej instalacii uz neinstalovat slovensku lokalizaciu. Ale uplne staci zrusit existujuci len ten priecinok KompoZer bez reinstalacie. Mozno by stalo za uvahu stiahnut zo stranky nefunkcnu resp. problemy sposobujucu slovensku lokalizaciu.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: kompozer+slovenska lokalizacia => problemy s ukladani

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 2. Augusta 2007, 09:16

Didino napísal:Da sa to aj preinsatlovanim, len treba zrusit priecinok KompoZer v C:\Documents and Settings"user name"\Application Data
Vytvorenie nového profilu je vlastne vytvorenie nového priečinka v Application Data. Preinštalovanie programu je zbytočný krok navyše.
Didino napísal:Mozno by stalo za uvahu stiahnut zo stranky nefunkcnu resp. problemy sposobujucu slovensku lokalizaciu.
Je to možné, len by to bolo potrebné potvrdiť z niekoľkých počítačov nezávisle od seba, či to je všeobecný problém alebo len individuálny zapríčinený len u niekoho v jeho konkrétnom profile.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Didino
návštevník
návštevník
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19. Januára 2006, 14:57

vseobecny problem

Príspevok od užívateľa Didino » 2. Augusta 2007, 09:25

Podľa mňa to bude všeobecný problém. Kompozer som si nainštaloval dnes (WinXP SP2) a pokiaľ sa nenainštaluje rozšírenie Slovenská lokalizácia, ukladanie funguje bez problémov, po jeho inštalácii už nie, po odinštalovaní rozšírenia nefunguje už ani samotný Kompozer a po vytvorení nového profilu či už spôsobom Štart-Spustiť-"C:\Program Files\KompoZer\kompozer.exe" -p alebo len zmazaním priečinka C:\Documents and Settings\"user name"\Application Data\KompoZer je zase všetko ok samozrejme bez slovenskej lokalizácie. Treba si to skúsiť, je to tak.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 2. Augusta 2007, 09:47

Pošlem sem Braňa, ktorý to robí. Môžem ten problém potvrdiť. Navyše (to je info pre BR) – ak dám jazykový balík Zakázať, po reštarte je KompoZer stále po slovensky a chyba pretrváva. Po odinštalovaní je celý KompoZer úplne nefunkčný. Bude treba ten jazykový balík až do vyriešenia dočasne stiahnuť z obehu.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 2. Augusta 2007, 13:54

Zdarvim vsetkych priaznivcov kompozera, ak nastala niekde chyba idem sa na nu hned kuknut, prosim o strpenie...
Vedúci prekladov do slovenčiny...

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 2. Augusta 2007, 14:57

prve zistenia... skusal som dalsie 2 jazykove baliky inych jazykov CZ aj JP... oba vykazuju chybu nemoznosti zakazania - kedze zaklad je postaveny na Firefoxe 1.0 tam jazykove baliky tiez nesli zakazat, takze to je normalne ale po odinstalovani dojde k uplnemu znefunkcneniu KompoZeru a to je chyba, ale asi priamo v kompozeri, vykazuju to viacere baliky co som skusal......
Na chybu nemoznosti ulozenia skusim este prist....
Vedúci prekladov do slovenčiny...

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 3. Augusta 2007, 01:02

na stránke jazykových balíkov je uverejnený nový balíček so slovenskou lokalizáciou programu KompoZer a mal by fungovať štandardne ako ostatné, v prípade problémov ma kontaktujte prosím. Pôvodný balíček som zo servera odstránil...
Vedúci prekladov do slovenčiny...

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 3. Augusta 2007, 08:34

Tak BR na to nakoniec prišiel... gratulujem. Doplním, že som na základe toho pripravil aj novú prenosnú verziu KompoZera a navyše je v nej teraz už aj predinštalovaný slovník na kontrolu pravopisu (s diakritikou).
admin SME.sk

Zamknuté