Google nenajde stranku

Fórum o (x)HTML editoroch Nvu a KompoZer
Zamknuté
MAX--IMUS.BZ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 05:42

Google nenajde stranku

Príspevok od užívateľa MAX--IMUS.BZ » 12. Júna 2007, 20:43

Mam vytvoreni jednoduchu stranku

http://carpteamipel.yw.sk/

v programe NVU ale neviem preco mi ju nechce najst GOOGLE ked napisem do prehliadaca nazov stranky nenajde ju.alebo najde len INDEX a to kopa ludi ktorym so dal adresu nevedia ze maju na to kliknut ze je to vlastne ono. V NVU musi byt nazov stranky 1 stranky INDEX. ked ho prepisem tak mi to samozrejme nefungije .
dakujem za radu

martin253
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20. Apríla 2007, 22:17

Príspevok od užívateľa martin253 » 12. Júna 2007, 20:57

precitaj si toto http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html a budes vediet preco :)

MAX--IMUS.BZ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 05:42

Príspevok od užívateľa MAX--IMUS.BZ » 12. Júna 2007, 21:04

martin253 napísal:precitaj si toto http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html a budes vediet preco :)
no neviem preco co mam urobit?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 12. Júna 2007, 21:04

Názov súboru musí byť index, to je normálne. Tu ide o to, čo je napísané v TITLE.
Mali ste aj predtým v zdrojovom kóde stránke vyplnené TITLE? Ak ste to tam vložili až neskôr, tak asi chvíľu trvá, kým to Google zaindexuje. To je len môj laický názor.
Pokiaľ ide o to rozdielne vyhľadávanie: základné vyhľadávanie Google stránku nenájde, ale rozšírené (alebo hľadanie na slovenskom webe) áno, ale stále dáva TITLE len index.
admin SME.sk

MAX--IMUS.BZ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 05:42

Príspevok od užívateľa MAX--IMUS.BZ » 12. Júna 2007, 21:14

SlovakSoft napísal:Názov súboru musí byť index, to je normálne. Tu ide o to, čo je napísané v TITLE.
Mali ste aj predtým v zdrojovom kóde stránke vyplnené TITLE? Ak ste to tam vložili až neskôr, tak asi chvíľu trvá, kým to Google zaindexuje. To je len môj laický názor.
Pokiaľ ide o to rozdielne vyhľadávanie: základné vyhľadávanie Google stránku nenájde, ale rozšírené (alebo hľadanie na slovenskom webe) áno, ale stále dáva TITLE len index.
no pres tym som to asi mal vyplnene ale mal som tam index teraz som to v zdrojovom kode zmenil podla rady uvedenej vyssie a tittle mam carpteamipel ak je pravda co hovorite ze to zaindexuje po case tak je to ok uvidim ale dakujem za odpoved a aj za dalsie rady

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 12. Júna 2007, 22:11

Počkajte zo dva-tri týždne (od zmeny TITLE) a uvidíte. Ja mám napríklad stránku asi mesiac po redizajne a Google už mi ukazuje nový TITLE.
admin SME.sk

MAX--IMUS.BZ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 05:42

Príspevok od užívateľa MAX--IMUS.BZ » 13. Júna 2007, 04:50

SlovakSoft napísal:Počkajte zo dva-tri týždne (od zmeny TITLE) a uvidíte. Ja mám napríklad stránku asi mesiac po redizajne a Google už mi ukazuje nový TITLE.
ok dakujem velmi pekne :pivo:

majo-manaka BZ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13. Júna 2007, 05:55

Príspevok od užívateľa majo-manaka BZ » 13. Júna 2007, 06:02

Aj ja som si robil stranku v NVU a tiez ni to natahuje INDEX a gogle mi ho nenajde a ked zadam http://www. tak stranku najde ale ked vztvorim yaloyku natahuje to stale ako INDEX :D

MAX--IMUS.BZ
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 05:42

Príspevok od užívateľa MAX--IMUS.BZ » 11. Júla 2007, 16:57

SlovakSoft napísal:Počkajte zo dva-tri týždne (od zmeny TITLE) a uvidíte. Ja mám napríklad stránku asi mesiac po redizajne a Google už mi ukazuje nový TITLE.


funguje to super dakujem :pivo: :worthy: :worthy:

Zamknuté