KompoZer - nová verzia, ako na to?

Fórum o (x)HTML editoroch Nvu a KompoZer
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Didino
návštevník
návštevník
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19. Januára 2006, 14:57

KompoZer - nová verzia, ako na to?

Príspevok od užívateľa Didino » 7. Septembra 2007, 07:05

Stiahol som si na zaklade info na http://www.mozilla.sk poslednu verziu KompoZera. Po stiahnuti som vsak zistil, ze je to vlastne zozipovany priecinok KompoZera, teda jeho instalacia a nie instalacny subor, ako to bolo pri predchadzajucej verzii. Tak som to teda rozbalil a spustil kompozer.exe, ale nefunguje to, vypisalo mi to chybovu hlasku (priloha). Ako to s tou novou verziou je?
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 7. Septembra 2007, 08:49

Nezáleží na tom, či je to ZIP alebo samorozbaľovací archív EXE. S týmto problémom to nemá nič spoločné. Problém bude v tom, že nová verzia používa profil starého KompoZera, konkrétne v staršej verzii nainštalovaný nejaký doplnok. Možno jazykový balík? Potrebujeme spustiť nový KompoZer so zakázanými rozšíreniami (teda jeho núdzový režim):
Štart > Spustiť >

Kód: Vybrať všetko

"...cesta...\kompozer.exe" -safe-mode
V núdzovom režime odinštalovať doplnok – predpokladám stále, že to bude ten jazykový balík a potom nainštalovať nový jazykový balík. S ním funguje nová verzia normálne.

Ak sa tento problém potvrdí, bude sa musieť uvádzať, že pred spustením novej verzie KompoZera treba v starej verzii zakázať jazykový balík.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Didino
návštevník
návštevník
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19. Januára 2006, 14:57

Príspevok od užívateľa Didino » 7. Septembra 2007, 09:05

Bolo to tak. Ďakujem.

Zamknuté