FootieFox a jemu podobne?

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
trion
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11. Septembra 2007, 15:34

FootieFox a jemu podobne?

Príspevok od užívateľa trion » 11. Septembra 2007, 18:24

Potreboval by som rozsirenie do Mozilly podobne FootieFoxu, alebo SportsFoxu zamerane na sport(futbal, hokej, NHL, NBA), aby som mal vsetko jednoduchsie rychlo a prehladne(kto hraje, kedy, ako hral, tabulka apod.). Je nejake take rozsirenie, alebo dalo by sa to vytvorit? Za info vopred dakujem.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 11. Septembra 2007, 18:44

Okrem tých dvoch vymenovaných poznám už len RUWT? Sports Toolbar a NBA Scoreboard 2007 (ale len z videnia). Neviem, či by sa na toto nehodili aj kanály RSS.
admin SME.sk

trion
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11. Septembra 2007, 15:34

Príspevok od užívateľa trion » 12. Septembra 2007, 07:46

teraz neviem ci sa mam obratit na teba, alebo na niekoho ineho skor s prosbou ci by sa to dalo naprogramovat, ak sa to da. :( Skor by som povedal nech vacsina userov hlasuju ci by takyto doplnok chceli a co by v nom chceli. Uvediem priklad: ja by som chcel aby tam bol futbal, hokej, NHL a NBA, prehlad kto s kym hra a hral, statystiku odohratych zapasov a sportovcov co hrali a budu hrat apod. O kurzy na tipovanie mi nejde. Dalo by sa taketo nieco spravit, alebo to je nemozne, prinajlepsiom niekedy v dalekej buducnosti?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 12. Septembra 2007, 08:41

Ja určite nie, ale pár ľudí tu je, čo by to vedeli. Ale fakt len pár... dvaja-traja. Otázka je, či by boli ochotní. Nie je to nič jednoduché, vyžaduje to kopu voľného času. Je tu na to špeciálna časť Vývoj rozšírení a konkrétne aj téma Návrhy na vytvorenie rozšírení.
admin SME.sk

Zamknuté