Flock pada

Fórum o prehliadači Flock
Zamknuté
wheeler
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 14:25
Bydlisko: Bratislava City
Kontaktovať užívateľa:

Flock pada

Príspevok od užívateľa wheeler » 27. Februára 2008, 13:38

V poslednej dobe sa mi coraz viac stava, ze prehliadac Flock mi z nicoho nic padne. Hlavne pri prepinani kariet, ked v jednej je trebars Flash animacia alebo QuickTime video.
Nestretli ste sa s tym niekto, alebo neviete v com to moze byt?

Verziu mam 1.0.5, jedna sa o Windows XP. Na Macu mi bezi vsetko v najlepsom poriadku, bez jedineho zadrhelu.

Zatial dakujem.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: Flock pada

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 27. Februára 2008, 14:22

Už je to čiastočne naznačené – pravdepodobne sú na príčine práve tie zásuvné moduly a nie je to vec samotného Flocku. Predpokladám, že pre Mac OS sú inej verzie a tak s nimi nie je problém. V prvom rade overiť, či sú najnovšej verzie (aj keď niekedy sú naopak nepadajúce tie staršie). To je len teoreticky, prakticky môžem vyskúšať to padanie Flocku, ak dáte konkrétny tip na web, kde to stále spadne.

Mám: QuickTime Plug-in 7.4.1, Adobe Shockwave for Director Netscape plug-in 10.3, Shockwave Flash 9.0 r115
admin SME.sk

wheeler
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26. Januára 2008, 14:25
Bydlisko: Bratislava City
Kontaktovať užívateľa:

Re: Flock pada

Príspevok od užívateľa wheeler » 28. Februára 2008, 12:26

Vcera vecer som si pocitac upgradol na 1GB RAM, a Flock sa sprava ovela pruznejsie, o niekolko sekund rychlejsie startuje, skratka sprava sa lepsie. Zeby to bol az taky strasny zrut RAM?

Verzie QuickTime a Flashu si este pozriem, ale QuickTime by som mal mat najnovsi, Flash neviem, zistim.

Neda sa povedat ze by to robilo na konkretnom webe, obcas sa to stane na YouTube (Flash), alebo hocikde inde kde prehravam video pomocou QuickTime pluginu.

Ale ako vravim, tou RAMkou sa to vyrazne zlepsilo, uvidime ci budu este nejake pady...

Zamknuté