pomoc - neodchadzaju emaily

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
moovin
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 2. Júla 2008, 22:00

pomoc - neodchadzaju emaily

Príspevok od užívateľa moovin » 31. Júla 2008, 22:19

zdravim, potrebujem pomoct, uz som bezradna, automaticky mi TB aktualizoval z 2.0.0.14 na 2.0.0.16 ako to robi vzdy ked je pristupna nova aktualizacia, lenze od vtedy ked mi to zaktualizovalo tak mam problem s odosielanim sprav, prichadzajuci pridu v pohode ale ak chcem nieco odoslat tak to pyta odo mna najprv heslo ktore zadam ktore mi poskytol moj poskytovatel, a i tak to nefunguje a vypise mi danu hlasku: "Správu sa nepodarilo odoslať, pretože sa nepodarilo spojiť so SMTP serverom mail.binarynet.sk".
Uz som tam im volala ci nemaju nejaku chybu a vraveli ze z ich strany je vsetko ok, a mam to nastavene server pre odosielanie sprav tak ak to maju uvedene na svojej stranke, ved doteraz to fungovalo v pohode ziadne heslo nepytalo lebo to bolo ulozene,
prosim poradte mi co mam robit a na co a kde sa este pozriet, dakujem velmi pekne

Monika

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: pomoc - neodchadzaju emaily

Príspevok od užívateľa Mazarik » 31. Júla 2008, 23:02

Skuste vypnut firewall(nod32, avg a podobne maju tiez kontrolu posty). Pozor nestaci ho len deaktivovat, nesmie vobec byt spusteny.

moovin
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 2. Júla 2008, 22:00

Re: pomoc - neodchadzaju emaily

Príspevok od užívateľa moovin » 1. Augusta 2008, 08:33

a poradite mi kde to mam vypnut? ja som taky amater, nevyznam sa v tom az tak velmi, a ked to vypnem vypnem to cele alebo iba len na maily? ostatne bude kontrolovat myslim net,
dakujem

millan
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 22. Marca 2007, 22:05

Re: pomoc - neodchadzaju emaily

Príspevok od užívateľa millan » 1. Augusta 2008, 13:44

a pri aktualizácii náhodou nenastavilo v TBR odosielanie cez proxy? Možno treba iba nastaviť na priamo a malo by to fungovať.

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: pomoc - neodchadzaju emaily

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 1. Augusta 2008, 13:57

mozte vyskusat aj to, ale s tym firewallom je to pravdepodobnejsie.
chodte do ovladacieho panelu (eng. control panel). Tam kliknite na "Windows firewall" prejdite na strednu zalozku stlacte "Pridat program" resp. "Add program" a najdite si Thunderbird, potom stlacte OK.

Ak pouzivate firewall napriklad ZoneAlarm, tak tam musite v zozname programov najst Thunderbird a nastavit mu Allow v internet zone a aj v Trusted Zone.
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

moovin
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 2. Júla 2008, 22:00

Re: pomoc - neodchadzaju emaily

Príspevok od užívateľa moovin » 3. Augusta 2008, 13:35

dakujem velmi pekne za pomoc, zistila som ze to nefunguje aj tym kto ma tiez od firmy od ktorej ja a im to tiez nefunguje takze hned zajtra budem kontaktovat poskytovatela sluzieb, dakujem este raz za vasu pomoc,

Zamknuté