Nefunguje video na firefoxe

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
AndrejK
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 30. Januára 2008, 14:22

Nefunguje video na firefoxe

Príspevok od užívateľa AndrejK » 25. Januára 2009, 08:38

Zdravím, viem že sa to tu už niekoľko krát písalo ale predsa. Nefunguje mi video na firefoxe ani ak si stiahnem a nainštalujem plugin so stránky Microsoftu a ani ak si pre inštalujem firefox. Skúsil som aj znovu nainštalovať wmp ale ani to nepomohlo. Poradí niekto ako na to?
Už dávnejšie to bol presný popis ako a kde skopírovať myslím nejaké 3 súbory s wmp priamo do firefoxu ale neviem to tu nikde nájsť a ani neviem či by to fungovalo ak mám Vistu.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Nefunguje video na firefoxe

Príspevok od užívateľa Mazarik » 25. Januára 2009, 08:48


leko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25. Januára 2009, 10:21

Re: Nefunguje video na firefoxe

Príspevok od užívateľa leko » 25. Januára 2009, 10:29

Mam podobny problem. Po neustalom otravovani zo strany ff aby som presiel na verziu 3.xxx som teda klilkol na preinstalovat z verzie 2.xx na 3.xx toto som nemal robit. Okrem toho ze sa mi zstratili bookmarky za posledny pol rok netusim kam a preco zmazal ff 3 profil a kde zobral ten nejaky pol rocny ale cez to som sa nejak preniesol. :evil: Horsie to je ovsem s tym, ze zrazu mi blbne flash video pripadne cele flash aplikacie ... niekedy sa nacitaju inokedy nie.... zaujimave, ze opera ktoru som si musel nainstalovat vsetko prehra a natiahne v pohode a bez problemov. V com ma problem ff 3 som zatial nezistil. Zaujimave je, ze to obcas urobi s inym streamovanym videom - proste nenatiahne vobec nic. Napr. youtube videa ktore su ako object vlozene na stranku .... :evil: Vie mi niekto poradit v com je problem a ako ho napravit ???

leko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25. Januára 2009, 10:21

Re: Nefunguje video na firefoxe

Príspevok od užívateľa leko » 25. Januára 2009, 10:33

jasne a ten odkaz co tu je na pluginy tak to nie je riesenie, ff3 musi mat prislusny plugin ked je schopny prehrat video napr. na youtube, nehovoriac o tom ze opera pouziva ten isty plug. ale ff3 ma zjavne problem so zobrazenim na stranke kde je tag "object'" ---

AndrejK
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 30. Januára 2008, 14:22

Re: Nefunguje video na firefoxe

Príspevok od užívateľa AndrejK » 25. Januára 2009, 10:50

Skúsil som už všetko aj preinštalovávanie aj nainštalovanie 3 dll súborov priamo do firefoxu ale nefunguje nič, tak neviem.

leko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25. Januára 2009, 10:21

Re: Nefunguje video na firefoxe

Príspevok od užívateľa leko » 25. Januára 2009, 21:06

treba asi zacat pouzivat iny prehliadac, ked sa postupne zmensi pocet uzivatelov ff tak sa mozno zobudia aj vyvojari. V poslednej dobe to ide s FF dole vodou. Ja som zatial vyhodil ff3 a nahodil ff2 zaujimave, ze tam vsetko funguje. Vobec neviem co dobre priniesol FF3, ale mne len problemi :evil:

Napísať odpoveď